Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ilyen helyzetben lennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen helyzetben lennétek, ti melyik utat választanátok?

Figyelt kérdés

Kiderült a barátnőmről, akivel 7 éve együtt vagyok, hogy nem lehet gyermeke, ezért pár napja szakított velem. Azért mert tudja, hogy mindig is vágytam gyermekekre. De én nagyon szeretem, nem tudom, hogy megtudnám-e bocsátani magamnak, ha elengedném, főleg ennyi év után, de gyerekeket is valóban akartam mindig. Igaz még nem most, de egy 5-6 év múlva mindenképp, és vele.

Ha nálatok fordulna elő ilyen, ti mi mellett döntenétek?

Nem ez alapján fogom majd meghozni a döntésem, csak kíváncsi vagyok mások véleményére.


26/F



2015. máj. 9. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Dorotinak azt mondták h mindig a sárga köves úton menjen én azt követném. Remélem érted mire gondolok.
2015. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd el. Mi van, ha egy pár év mulva mégis lesz? Hány olyat hallottunk hogy "véletlen" összejött, pedig a dokik szerint nem kellett volna..
2015. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne add fel!

Mondd el neki, hogy hogy érzel ezzel kapcsolatban!

2015. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd el! :) És ha végképp nem lehet fogadtok örökbe egy aranyos kis kölköt!
2015. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég komoly dilemma, átéltem hasonlót.


Először magadban tisztázd a dolgot: melyik fontosabb neked? Egy saját gyerek, vagy a párod? Mennyire fontos a saját gyerek?


Ha mindennél fontosabb, akkor engedd el! Hidd el, ő ezt átgondolta, neked akar jót.


De ha úgy döntesz, a párod a fontosabb, akkor menj utána, és beszéljétek meg az alternatívákat. Nem tudom, mi a gond, de esetleg lehet petesejt donor segítséggel, vagy végső esetben örökbe is lehet fogadni egy babát...

Még az is lehet, hogy pár év múlva olyan esetekben is tud segíteni az orvostudomány, amiben most még nem...

2015. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

miért nem lehet neki? nincs peteérése vagy mert méhszáj gond? mert az utóbbi esetén én már sok olyat hallottam h mégis teherbe esett

a másik ha nincs peteérése attól még más módon lehet gyereketek örökbe fogadás- lombikbébi, béranya

2015. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most nem hagyhatod magára.

Öt-hat év rengeteg idő, ráértek kigondolni, hogy merre tovább.

2015. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. örökbefogadás

2. szakítasz vele és mást keresel.

3.csinálsz vkinek gyereket, magadhoz veszed és a fent említett lánnyal nevelitek együtt.

4.belenyugodsz hogy nem lesz gyereked

5. várod hogy vmijen csoda folytán mégis csak lesz gyereketek( Barátok Közt-ben Nórának sikerült) Komolyra fordítva a szót, más is van akinek nem lehetett gyereke majd később mégis terhes maradt

2015. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg szerencsetlen sorsu kisgyerek/ gyerek vagyik egy csaladra! Miert nem nezitek oket meg egyutt! 5-6 ev alatt sokat valtozhat ahormonrendszere, aksr sajat gyerek is lehrt, ha odafigyel az egeszsegere! Emiatt ne szakits! En pl 15 even at szedtem foggatlot. Most, h sbbahagytam, nem valoszinu, hogy vslaha is lesz gyerekem. Szoval rmiatt ne hagyd el! N
2015. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
elég szomorú dolog, de én sztem biztos nem hagynám el a csajt, ha igazán szeretem, az élőt választanám a meg nem született helyett, mindig vannak alternatívák, és elég jók, és bőven a gyerekkérdésre.
2015. máj. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!