Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A story a következő röviden: együtt voltam az exemmel 11 hónapig, szakítottunk mert túl sok sráccal ismerkedett, én meg elég féltékeny fajta vagyok, utána meg pár hónapig összejárkáltunk "vigasz szexre" de ennek is vége lett októberben.. Utána lett egy pasija novemberben úgy, hogy mindketten szerettük egymást még mindig, csak féltünk együtt "maradni" az esetleges veszekedések miatt. Szóval lett egy pasija, akivel szexelt úgy hogy nem is szerette, majd 3 hónap után szakítottak (egy hete). Közben mi elvétve találkozgattunk és beszéltünk neten.. Szóval ez engem nagyon bánt hogy mással lefeküdt, és fogalmam sincs hogyan tegyem túl magam rajta.. Ti mit tennétek? (Amúgy visszajött hozzám és állítólag "újra próbáljuk") F:19 L:16

2017. febr. 10. 02:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem, hogy mindkettőnknek ez volt az első igazi nagy kapcsolata, és ágyban is az elsők voltunk egymásnak. Egyikünk se tudott túl lépni a másikon, pedig nekem is volt egy egy és fél hónapos kapcsolatom, de az se segített a felejtésben, szóval véget vetettem neki. (Bocsi a kisregényért)
2017. febr. 10. 02:24
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóságból mondom...

Most még túl fiatal hozzád a lány, szerintem több pasival is kiakarja próbálni...

A nagy szerelem pedig: az első "igazit" nehéz elengedni, ez mindig így volt és így is lesz. De egy kapcsolatba, ahol a felek már egyszer szétmentek, második próbánál a kapcsolatok 1-2%-a tud javulást mutatni és együtt maradnak a felek.

Próbálj kicsit az eszeddel gondolkozni és tedd félre az érzelmeket. Ha szinte azonnal szerzett egy másik pasit, mennyire lehettél neki fontos?

2017. febr. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De azt nem értem ha én nem akarom másokkal kipróbálni ha itt van nekem ő, akkor ő miért? Tény, hogy 1 hónap nem beszélés után lett egy pasija, de az csak elmondása szerint azért volt, hogy elfelejtsen. De nem jött össze, feladta és visszajött.. Kicsit bizonytalan vagyok mi lesz ezután velünk.. Gondoltam van itt valaki aki hasonló cipőben jár, esetleg aki boldogan él az exével újból ,és adhatna valami élet tippet, mert amúgy ezt a kapcsolatot mindennél jobban akarnám, de mégis felkészületlennek érzem magam a megpróbáltatások elött :/
2017. febr. 10. 03:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Most őszintén kérdező, mit vársz egy 16 éves lánytól?
2017. febr. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Maradj vele addig, amíg bírod, hiszen szereted, és nem tudod elfelejteni. Hagyj kifutást a dolgoknak, és talán a megcsalatásból kifejlődik az elhidegülés, és akkor fájdalommentesen tudtok szakítani. Nincs köztetek valami disszonancia az ágyban? Mintha a lány többet szeretne?
2017. febr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Két hónapot jártunk a barátnőmmel, fiatalok voltunk. Majd egy évig nem volt semmi.aztán megint egymásra találtunk. Nem egy ember mondta, amit az egyik válaszoló is, hogy ha valami egyszer nem működött, az másodszorra, harmadszorra se fog. Gondoltam, a mi esetünkben másképp lesz. Na persze... engedtem a kísértésnek és összejöttünk megint. Szép volt, nagyrészt jó volt, mindketten változtunk valamennyit egymáshoz, 2,5 év után szakítottunk. Nem passzoltunk egymáshoz. Szóval igaz volt a mondás, miszerint ami elsőre nem jó, az másodszorra se lesz.


Most azt kívánnám, bár ne jöttünk volna össze másodszor. Jó volt, de szakítással végződött, józan ésszel nézve már akkor egyértelmű volt mikor összejöttünk. Ennyi. Ha egyszer szakítottatok, nincs értelme újra próbálkozni. Jó eséllyel nem fog menni, és csak egymás idejét raboljátok.


A féltékenység meg a bizalom hiányának a jele, és egy önző tulajdonság. Jó, ha nagyon gyorsan leszoksz róla. Egy lány sem fog akarni hosszútávon veled maradni, ha érezni fogja, hogy nem bízol benne. És márpedig érezni fogja, ha állandóan faggatni fogod hogy hova megy, kivel megy stb.

2017. febr. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi 19 évesen jöttünk össze, első kapcsolat, neki pedig első szex is (ő a fiú). 2,5 után már voltak problémák, másfél hónapra szakított velem, majd visszakönyörögtem magam -le is dobtam 10 kilót szenvedésemben- utána volt még egy 1-1,5 év csodálatos, harmonikus évünk, amikor mindketten változtattunk, toleránsabbak voltunk, de végül vége lett és úgy tűnik örökre, mert ez már 7 éve volt. Ő más országban él már, házas, gyereke van.
2017. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A szexel soha nem volt semmi gond köztünk. Még azt is elmesélte hogy a mostani előző pasija nagyon rossz volt az ágyban, és végig rám gondolt mikor csinálták (összesen kétszer 3 hónap alatt elmondása szerint). Talán lehet csak tényleg kiakarja élni magát,mert amúgy egy elég vallásos családból származik,akik kevés lehetőséget szolgáltatnak neki a "kiteljesedésre". De akkor legalább velem akarhatná az új dolgok kipróbálását,és nem keresné idegen pasik társaságát :(
2017. febr. 10. 10:42
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy hagyd a lányt a fenébe, felesleges erőltetni, meg felszítani a dolgokat köztetek, így is-úgy is egy vége lesz ennek, csak neked lesz rosszabb ha most felfrissíted a dolgokat aztán megint szenvedsz majd, mert nem működik. 3 hónapig mással volt, itt a tökéletes alkalom h elengedd és ezután se jöjjetek össze újra, tedd túl magad rajta és a helyetekben a ritka találkozgatást is kerülném. A szexre összejárást is felejtsd el, mert nincs értelme ilyen körülmények között, ugyanis köztetek nem csak szexről van szó, nem megy érzelmek nélkül és csak egymás idejét huzzátok vele, nem tudtok így egymástól elszakadni. Teljes kapcsolatmegszakítás jó hosszú időre, ez az egyetlen út, túl leszel rajta és majd lesz más barátnőd idővel akivel jobban működhet.

29F

2017. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kolosszus22 ***** válasza:
Kérdező a 8-as válaszodra annyit hozzáfűznék, hogy nem kell mindent elhinni egy nőnek! 3 hónap alatt 2X voltak együtt meg rossz volt, stb. Kezeld ezt fenntartásokkal, nyilván azt nem hazudhatta h nem volt szex, de próbálja a lehető legjobban elbagatelizálni a köztük levő szexuális kapcsolatot mert újra a közeledbe akar férkőzni és azt mondja amit hallani akarsz! Kétszer sem biztos h olyan rossz volt és olyan kevés szex volt köztük, de mivel vége lett ezért menti a menthetőt!
2017. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!