Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A story a következő röviden: együtt voltam az exemmel 11 hónapig, szakítottunk mert túl sok sráccal ismerkedett, én meg elég féltékeny fajta vagyok, utána meg pár hónapig összejárkáltunk "vigasz szexre" de ennek is vége lett októberben.. Utána lett egy pasija novemberben úgy, hogy mindketten szerettük egymást még mindig, csak féltünk együtt "maradni" az esetleges veszekedések miatt. Szóval lett egy pasija, akivel szexelt úgy hogy nem is szerette, majd 3 hónap után szakítottak (egy hete). Közben mi elvétve találkozgattunk és beszéltünk neten.. Szóval ez engem nagyon bánt hogy mással lefeküdt, és fogalmam sincs hogyan tegyem túl magam rajta.. Ti mit tennétek? (Amúgy visszajött hozzám és állítólag "újra próbáljuk") F:19 L:16

2017. febr. 10. 02:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen ettől félek én is, hogy csak menti a menthetőt, mert tudja hogy nagyon szorosan kötődünk egymáshoz, de annyira hinni akarok neki hogy tényleg beleroskadok..ma este fogok vele beszélni neten, mikor haza ér, megpróbálok egy két dolgot kideríteni, megdumálni, de félő hogy az lesz mint eddig, és azt mondja majd hogy mégse szeretné ezt az egészet (amit szakításunk után már kb vagy 10szer elmondott, de mindig meghazuttolta önmagát azzal hogy keresett). Köszönöm az eddigi válaszokat, legalább van hol kiadnom, mert amúgy elég ramatyul érzem magam (tegnap találkoztunk, azóta hiányzik, félek, és enni se tudok, bizonytalansággal megfűszerezve, meg picit a bizalmam ingadozása miatt is állandóan ellenőrigetném őt, de az csak rontana mindenen).
2017. febr. 10. 11:55
 12/12 A kérdező kommentje:
A vége az lett, hogy csak barátként akarná tartani a kapcsolatot :/
2017. febr. 14. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!