Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti, hogy éltétek túl a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy éltétek túl a szakítást, ha ő nem szeret, de te még igen?

Figyelt kérdés

Úgy jöttünk össze,hogy barátok voltunk,konkrétan legjobb barátok.De pár hónap után mondta,hogy nem szerelmes belém,bár én sem éreztem magam olyan szerlmesnek ,de szerettem,meg nagyon jól elvoltunk úgyhogy bennem nem igazán fordult meg a gondolat. A részéről sem tudom ezt hovatenni,mert bár tudtam,hogy ő sem szerelmes annyira,de biztosan szeret,mert olyan cselekedetei voltak amiből az jött le. Nem értem nagyon hirtelen jött tőle ez a lépés és néhány kamu indokot is mondott még mellé.

A lényeg,hogy nagyon rosszul érzem magam és még sírok is. Azon agyalok,hogy nekem miért nem jön össze soha és ha egy ilyen barátom is kiábrándult belőlem akkor ki nem fog? Nagyon elveszett vagyok most.


2017. febr. 10. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Szakított velem akiért bármit megadtam volna, mert már nem úgy szeret és nem akar velem párkapcsolatban lenni.

Az az igazság hogy tudom mit érez. Voltam már az ő helyzetében, és eddig 2 kapcsolatomat zártam le úgy, hogy egy idő után rájöttem nem az illető kell nekem. Egyszerűen elmúlt a szerelem és nem alakult ki a szeretet. Ezzel nem lehet mit kezdeni. Ha elfogadod, tisztelni fog. Ha futsz utána és a megkereséseiddel bombázod, nagyon fog utálni.

Tudom hogy nehéz, de húzd ki magad és emeld fel a fejed. Legyél egy kicsit büszke: ha nem, hát nem. Annyi pasi van a világon (tudom hogy ez most nem vigasz), és az élet megy tovább.

Ne keseredj el!

Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj.

L

2017. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalattal.


Látni fogod, hogy az ő további élete sem lesz fáklyásmenet és ez így lenne ha veled maradt volna akkor is.

2017. febr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Idovel es tapasztalattal es nem otthon a parnamba temetkezve, hanem igyekeztem elterelni a figyelmemet.

Velem is hasonlo volt a szitu, mi is baratokkent indultunk, kapcsolat, sot eljegyzes is lett belole, ES nem azert szakitottam vele, m nem szerettem ot, vagy o engem, hanem azert, m egyszeruen nem passzolt az eletfelfogasunk, a jovorol alkotott kepunk. Kegyetlen nehez volt, majdnem belebetegedtem es 1 ev kellett hozza, h tullegyek rajta. Mindez 7 eve volt. Azota uj parom van, akivel boldog vagyok es 2 csodaszep gyerekunk :)

2017. febr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz elhinni,hogy találok magam mellé egy társat aki szeretni fog és nem hagy el :( Nem látom lehetségesnek és nagyon félek,hogy valami baj van velem,hogy engem nem lehet szeretni valami nagyon rossz velem,és emiatt sírok szerintem annyit. Annak örülök,hogy barátok maradhatunk és tudunk még beszélgetni tehát nem úgy lesz mint a nagy szerelmeknél ,hogy nem beszélgetünk többet,és ennek azért örülök mert tényleg jó barátom volt.
2017. febr. 10. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
ÉN is így jártam, én szerettem, mindent megtettem érte, sőt túlzottan szerettem, de ő engem sajnos nem nagyon hiányzott még most is, és mindent megtettem érte amire egy ember csak képes, de ennek a felét sem kaptam tőle , nehéz volt az első 6-7 hónap.
2017. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pár honapig nehéz volt, de nem illettünk össze, és ez a tény segitett. Meg nem voltam mellette boldog.


Azota (másfél év után) van egy párom, akivel már együtt élünk, neki meg senki, de szerintem egyedül is marad.


Komplexusos, tutyimutyi férfi, akinek minden fontosabb, mint a barátnöje...

2017. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os ,hmm kicsit rá ismertem, ő is úgy volt vele,hogy inkább a többiekkel találkozik,mert a barátnője nem olyan fontos,vele bármikor tud találkozni. Persze lehet,ha szerelmes lett volna belém akkor fontosabb lettem volna. Bár ő még soha nem volt senkibe,engem is csak addig szeretett amíg meg nem kapott. Sajnálom ,hogy egy barátot is elveszítettem,mert most már inkább azt érzem,hogy ennyi elég volt belőle barátnak már nehezen tudom elképzelni,nem azért mert érzek iránta,mert elég volt belőle.
2017. febr. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!