Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éltétek túl a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éltétek túl a szakítást?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Olyan emberek jelentkezését várom, akik átéltek már nagyon fájdalmas, és hirtelen szakítást és tanácsot tudnának adni nekem. Ide írjatok, és annak leírom privátban a dolgokat. Kérem csak aki komolyan visszaír az írjon, mert nekem ez nagyon fontos.


Előre is köszönöm


2015. febr. 17. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írj bátran, meghallgatlak.
2015. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre próbálom, még a szenvedő fázisban vagyok sajnos....
2015. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

szia! Nekem volt egy durva szakításom :( 4 éves kapcsolat, és egy csaj miatt lett vége aki a haveri körben mozgott. Rástartolt a pasim. Aztán kidobott engem és a 4 évet, egy új izgalmas valamiért... azóta is nyögöm.

2 éve már. (28L)

2015. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
3. vagyok, légyszi nekem is írd le mi történt, hátha tudok mondani pár segítő szót :(
2015. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

15 év után, becsapással, hazugságokkal lett vége, még évekig szerettem ennek ellenére is és hagytam, hogy újra becsapjon, újra megcsaljon ...

Sok pia és sok gyógykúrás kellett hozzá, hogy valamennyire túl legyek ... de teljesen soha nem leszek ...

2015. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan. 1 hete lettem dobva egy kufircért :)
2015. febr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
dugás mással és sok barátokkal eltöltött idő...na meg hétvégéken reggeltől-estig ágyból tv és csokizaba
2015. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Jajj istenem senki nem fog belehalni, csak túl sok a hiszti, és ahelyett , hogy tennének ellene valamit csak siránkoznak.
2015. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Írhatsz nekem is, sajnos eléggé jártas vagyok a dologban

20l

2015. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Írj, engem most alázott meg életem szerelme úgy, ahogy csak meglehet egy nőt.
2015. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!