Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éltétek meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éltétek meg az első szakítást?

Figyelt kérdés
2 hete lett vége az első igazi komoly kapcsolatomnak 1.5 évig voltunk együtt. Ő dobott engem mert elmúltak az érzelmei, csak a szeretet maradt meg benne... Nekem ez nagyon fáj mert én még mindig nagyon szeretem és nagyon nehezen tudom magam túltenni a dolgokon. Nektek hogy sikerült.... kérlek segítsetek...
2013. máj. 18. 17:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én 22 F ő 18 L
2013. máj. 18. 17:56
 2/21 anonim ***** válasza:
Idővel. (Pont.)
2013. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Sz@r érzés volt, de nem állt meg a világ. Barátaim segítettek túl lépni. Kösd le magad olyan dologgal ami eltereli a figyelmedet. ;)
2013. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Idő,idő és idő.Nekem fél évbe tellett mire túltettem magam rajta,és pont ugyígy lett vége,mint neked.
2013. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Középsuli elején történt. Az egyetemi pörgésben felejtettem el. Bár mondjuk tényleg nagyon bele voltam bolondulva.
2013. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2éve történt de még most is belefájdul a szívem, 23voltam, és meg akartam halni,de egyszerűen nem volt jövőnk együtt. mindennél jobban fájt,de a sok vodka és a bőgés megtették a hatásukat,meg a világ legjobb barátait tudhatom magam mellett
2013. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
már 3 hónapja élem....
2013. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nekem nincsenek igazi barátaim max haveroknak nevezhetem őket, mert míg vele voltam félre tettem mindent és mindenkit, és így egyedűl nagyon nehéz, és minden hol csak az emlékek vannak,várnak...
2013. máj. 18. 18:03
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát nehezen én is épp ezzel szenvedek..
2013. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Amíg egy helyben leszel, addig barátok ide vagy oda, nem fog menni a felejtés. Változtass valami nagyot az életeden és foglald el magad.


Az emberi kapcsolataidra meg akkor is helyezz több hangsúlyt, ha "csak" haveroknak tartod őket.

2013. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!