Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés
Majdnem egy hete szakítottunk, nem bírom nélküle. Mindenképp vissza akarom szerezni, pláne, hogy az egészet én rontottam el. Valóban használható és bevált módszereket, tanácsokat szeretnék! Előre is köszönöm.

2017. febr. 12. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sehogy... ill. elég fontos tényező lenne, hogy mit is rontottál el, anélkül a lehetséges megoldásokat sem fogja tudni senki.
2017. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Túl sokat hisztiztem apróságokért, féltékenykedtem, ilyenek...
2017. febr. 12. 14:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd a következőnél okosabb leszel, és nem hisztizel annyit.
2017. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlackSword ***** válasza:

Mi lenne, ha ráírnál... egy hét alatt maximum a megfázás múlik el... Főleg ha sokáig voltatok együtt...


Aztán jöhetnek az indirekt módok... Kérdezd meg hogy van, hasonlóak... Talizzatok... Hátha nálad maradt valamilye... Ki tudja...

2017. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, nem tűnnek javíthatatlan, megbocsáthatatlan hibának. Legalábbis számomra ez nem az a kategória.

Viszont ezeketa dolgokat először neked kell felismerned, lerendezned magadban.

Azán le kellene ülnötök beszélgetni mondjuk egy pohár bor mellett, és higgadtan őszintén beszélgetni. Aztán boncolgatni ezt a dolgot. Elmondhatod a párodnak hogy ezek az érzések mitől jöttek, viszont felismerted mennyire nem helyes stb.

De nem megalázkodni kell, az nem jó. De őszintén beismerni a hibáinkat nem szégyen. Ha felismered ezeket, akkor már változtatni is fogsz tudni. A párod ezt észre is fogja venni. Csak maradjatok legalább beszélgető viszonyban...

Menni fog.


Mi sokkal de sokkal komolyabb nehézségeket beszéltünk így meg és javítottunk ki...

2017. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még azt mondja "mindenképp visszaszerezni".Azért csak van némi beleszólása neki is.Bevált módszerek?Próbálj meg őszinte lenni nem most is manipulálgatni.Nem csoda ,hogy kidobott
2017. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
engedd meg az anált ;)
2017. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Ki mondta, hogy ő dobott engem? Úgy beszélsz, mintha annyira ismernél minket. Mellesleg, csak mert veled ezt csinálták, nem minden lány egy manipulatív p.csa, mint ahogy azt te gondolod.
2017. febr. 12. 21:23
 9/11 BlackSword ***** válasza:
Na, történt valami??? Cselekedtél???
2017. febr. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért,te dobtad ki őt?Hát az még ad egy különleges pikantériát a történetnek :D Valószínűsítettem rendelkezel annyi szürkeállománnyal ,hogy vele beszéled meg a dolgokat mielőtt idejössz sírni a gy-ra.Ha nemet mondott mégis mit vársz mit tud itt mondani neked bárki?Próbáld meg ha elé térdelsz és könyörögsz hátha megszán ;)
2017. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!