Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan szakításoktok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szakításoktok, amin évekig nem tudtátok túltenni magatokat még úgy sem, hogy lett közben valakitek?

Figyelt kérdés

Vagy akár sosem?


Idén 10 éve, hogy elhagyott a vőlegényem egy másik nőért nem sokkal az esküvőnk előtt. Undorító módon bánt el velem, én köpni-nyelni nem tudtam, teljesen derült égből jött a dolog, semmilyen problémánk nem volt. Természetesen hosszú ideig nem voltam képes tovább lépni, rettenetesen megviselt. Csontsoványra fogytam, nem tudtam enni, minden éjjel rémálmaim voltak, vagy éppen azt álmodtam, hogy vele vagyok boldogan, aztán sírva keltem. Szörnyű időszak volt. Másfél évre rá ismertem meg valakit, akivel szépen lassan össze is jöttünk, egyre komolyabb lett a dolog. Őszintén, az elején kicsit benne volt az is, hogy már túl kell lépnem, új életet kell kezdeni, de nagyon megszerettem az illetőt. 4 év után összeházasodtunk és gyerekünk is lett. Minden szép volt, szerettük egymást. De rendszeresen álmodtam még mindig az exemmel, sokszor eszembe jutott, néha meg is jelent az életemben (munka kapcsán), de sosem lett semmi, nem is akartam, de mindig felkavart érzelmileg.


1 éve váltam el - teljesen más probléma miatt - és azóta megint egyre többet álmodok vele, egyre többet jut eszembe. Nem rég megint találkoztunk egy munka során, beszélgettünk és azt mondta, élete legnagyobb hibája volt, hogy ott hagyott - de a csajjal azóta együtt van. És hiába látom, hogy mekkora roh....dék, hogy még midnig játszik az érzelmeimmel, hogy hogy elbánt velem, még mindig azt érzem, hogy nekem ő volt AZ, AKI. És eltelt 10 év. És nem tudok reális magyarázatot találni arra, hogy miért érzem ezt, hogy miért nem vagyok képes még mindig, egy házasság és gyerek után sem túl lenni rajta.


Nektek volt ilyen? Elmúlik ez valaha?



2017. febr. 13. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem csak jól esne azt hallani az exed szàjàbol hogy mekkora hibàt követett el akkor lehet megkönnyebülnél mégha bnője is van !Ên csak szerelmes voltam szóval reménytelen volt de mikor ujra làttam az illetőt az is elégtétel hogy làtta hogy màssal vagyok boldog és ő csak kinlódik a kapcsolatàban !Én voltam szerelmes belé de csúnyàn bànt velem igy annyiba hagytam !Sztem ez a legjobb bosszú ha boldog vagy màs oldalàn ugy hogy ő ezt làssa nem könnyű de hogy még ezek utàn is utána vàgyakozol annak semmi értelme igy csak magadat szendvedteted !
2017. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nem értelemből csinálom. Épp ezt írtam, hogy nem értem, miért fészkeli be még mindig magát a tudatalattimba is. Nem gondolok rá hosszú ideig, hónapokig, aztán a semmiből vele álmodom. Azt, hogy még mindig együtt vagyunk, és iszonyatosan jó érzés, és utána megint sokszor jut eszembe, hiányzik és itt van a fejemben.
2017. febr. 13. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam most ez dukál. Csak annyiból más a helyzet, hogy csak másfél év telt el a szakítás óta, és még egy cseppet se halványodott az érzésem iránta. Súlyfelesleggel küzdött, de én nagyon csúnya, bunkó módon megbántottam. olyannyira, hogy az évfordulonkon el is cuccoltam tőle, pedig úgy állt, hogy hozzá költözök. Természetesen szülői ,,befolyás" is volt benne, hogy így lesz a legjobb kisfiam hidd el, stb..


Ő belemenekült egy gyógykapcsolatba, de mostanság kaptam az infót, hogy újra egyedül van. Hát hamarabb is szakíthattak volna.


A lényeg, hogy kb fél évig olyan depis voltam, hogy szó szerint fájt reggel felkelni az ágyból, remegtem, kb 100 volt a pulzusom, gyomorgörcs, rosszkedv, meg amit el tudsz képzelni. Nagyon megbántam, írtam is neki egy szép romantikus levelet, amit még nem küldtem el. Átgondoltam mindent, és így közel a 30-hoz, még mindig a szüleimmel lakok, ami nagyon kényelmes. De el kéne kezdeni kilépni a komfort zónából, ahhoz akit a világon a legjobban szeretek.


Rokoni segítséget is kapok, a héten felmennek a hölgyhöz egy baráti beszélgetésre, hisz jóban vannak. Aztán ha kiderül hogy van még 1% esélyem, akkor bevetek mindent hogy újra meghódítsam.


Szóval tudom milyen érzés, így másfél év után, és majd minden nap vele álmodok. Egyébként nagy szerelem volt. és remélem mégnagyobb lesz...

29f

2017. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze.Nem mukodott,szetmentunk,masik varosba koltoztem. A kov 4evben neha valtottunk egy-egy levelet,tudtunk egymasrol,nekem tobben udvaroltak,egyikkel sem kezdtem semmi komolyat,egyszer radobbentem hogy azert hogy amikor majd o ujra szabad lesz,en se legyek kapcsolatban.Szabad lett,osszejottunk,mindenki azt gondolta h ennek igy kellett lennie,ez a sors,majd boldogan elunk mig meg nem halunk.


4ev mulva lelepett egy nalunk 10evvel fiatalabb lannyal.Hiba volt felmelegiteni a kapcsot,abban a 4evben ossze kellett volna jonni azzal a vegtelenul normalis rendes sraccal akivel ex (alomkepe) miatt nem lett komolyabb.


Vegig tudtam az eszemmel h nem illunk egymashoz,a szivem maskepp erezte es nem engedte el.Most is sokszor keres,nem tud elszakadni tolem,megmagyaraztam magamnak h ez vmi karmikus dolog,biztos az anyja voltam vagy a szerelme elozo eletunkben,de amikor legkozelebb jott mas az eletembe,alaposabban vegiggondoltam hogy eleg-e a szivre hallgatni egy ilyen dontesnel.Neked is azt mondanam h oka volt h szetmentetek.Az ember alaptermeszete nem valtozik.Es ezt igenis fejben el lehet donteni.Be kell engedni masokat,hogy felul tudjak mulni ezt a 10eves emleket.Nekem 13ev volt ami utan jott egy gerincesebb ember.Az almok is megszunnek ha jonnek uj elmenyek.

2017. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk en hagytam ott a volegenyemet. Tobbszor szakitottam vele, de mindig visszamentem hozza. A jozan eszemmel belattam, es tudtam, h nem lesz jo nekem hosszutavon ez a kapcsolat, de annyira leepitette az onbizalmamat es az onbecsulesemet, h keptelen voltam otthagyni evekig. Vegul ugy voltam vele, h muszaj megtennem, m ramegy az egeszsegem is. Emberkent nagyon szerettem, de sajnos a ferfi-noi oldal nem mukodott a kapcsolatunkban es ezt be kellett latnom.

Megtettem, h otthagytam. Szornyu volt. 1 evig nem voltam kepes tovabblepni; vele almodtam, ejjel leizzadva es sirva ebredtem sokszor. Ha vmi olyan helyen jartam, amihez vmi kozos elmeny fuzott, elfogott a siras. Tartottuk idonkent a kapcsolatot, aztan o "elfelejtette" megemlitnei, h mar reges regen osszejott egy masik lannyal. Hat, ez vegleg kiboritott.

Kicsivel tobb, mint 1 evvel a szakitas utan ismertem meg a mostani paromat, akinek az elozo a nyomaba sem lephet. Igazabol mar akkor sem a ferfi hianyzott, hanem a biztonsag erzese, az, h jol megvoltunk baratilag egyutt, amit nehez volt a szivemnek is felfognia, h ez nem eleg egy hazassaghoz. 6 eve vagyok egyutt a mostai parommal es boldog vagyok vele. Az exem kozben eljegyezte azt a masik csajt es uton van a gyerek. Szoktam gondolni ra, de nem ugy, h hianyzik. Erdekes :) Nem tudnek mar vele egyutt lenni sehogyan sem, de maga az erzes furcsa, h massal van. Persze, nyilvan neki is, hiszen az uj parommal nekunk is vannak kozos gyerekeink, ugyh gondolom, ez forditva is igy van. De nem banom az akkori dontesemet, sot! Ugy vagyok vele, h eddigi eletem egyik legjobb dontese volt, h anno volt erom otthagyni :)

2017. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban, hogy nem véletlenül lett vége, ha újra összejöttél volna vele azóta már nagy valószínűséggel újra szétmentetek volna! Egyébként nem normális, hogy ennyi idő után sem tudtad magad túl tenni a dolgon, valami a tudatalattidban gátol a továbblépésben, lehet érdemes lenne egy szakembernek elmesélni ezt, ő talán rá tudna tapintani a lényegre és segítene tovább lépni.
2017. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is ez van. Másfél éve mentünk szét, de egyszerűen nem tudom őt elengedni. Nagyon komoly volt a kapcsolatunk és sokat köszönhetek neki. Azóta van új kapcsolatom de érzem, hogy az exem még mindig a szívemben van. Talán ott is marad örökké. Agyban el tudtam őt engedni de ki tudja hogy szívbe menni fog e valaha?!
2017. febr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki nem tud eladó lucfenyőt?
2017. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!