Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vagy ne? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? Többi lent

Figyelt kérdés
Első komolyabb kapcsolatom, 2 éve vagyunk együtt. Az a baj, hogy nem látom a kapcsolat jövőjét, teljesen kihült a szerelem, már egyáltalán nem vonzódom a páromhoz. A Párom ezt pont forditva látja. Ő minden percben velem akar lenni, stb. Szeretem, de nem vagyok bele szerelmes. Szakitanék vele, de akkor elveszitenék olyan embereket, akik közel álltak hozzám, pl a családjával megromolna a kapcsolatom, közös barátokat veszitenék el, és a barátom biztos elpletykána mindent ami kettőnk között volt, és úgy, hogy mindenért én vagyok a hibás. Mit tegyek?
2017. febr. 16. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég önzően állsz a dologhoz.


Szakíts és ne álltasd tovább.

2017. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 év nem nagy idő. Az emberek életében meg jönnek-mennek a kapcsolatok (mármint baráti, ismerősi, stb.) Megéltem 10-15 éves baráti kapcsolatok elvesztését is, lettek másikak. Élj és ne kösd magad gúzsba mások miatt, vagy másoknak való megfelelni akarásból.
2017. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyüjtsd össze a pro és konzra érveket a párod mellett. Mérlegeld h a kontra érceken lehet e egyáltalán te szeretnél e javítani. Mindenképp mondd meg párodnak h gond van hisz tudnia kell. Az ismerösök elvesutése pedig nem indok...
2017. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen hülye vagy,hogy ezek miatt az indokok miatt nem akarsz szakitani vele akkor megis érdemled,hogy szenvedj vele....

Komolyan,felnőtt ember vagy...viselkedj már úgy.

2017. febr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!