Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a párommal? 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a párommal? 5 éve vagyunk együtt és 2 éve lakunk együtt.

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs meg köztunk az összhang, semmilyen értelemben sem. Mint mondtam, két éve élunk együtt a szüleinél, én az ország tulsó feléről költöztem ide. Én rájöttem, hogy még nincs szükségem erre, tudom ez szr duma, 18 évesen jöttunk össze, most vagyunk 24 évesek. Én tulajdonképpen nem éltem meg azt amit kellett volna, ő igen és ő arra vár, utalgat, hogy el is jegyezhetném végre, mert ideje lenne. Igazábol azzal se vagyok tisztában, hogy mihez akarok kezdeni az életemmel, így elég inkorrekt vagyok hogy én meg itt stoppolom, pedig normál esetbe simán azt mondanám hogy ennyi idő után jöhetne az eljegyzes... Tudom, hogy az egyenes út a legrövidebb de ez a kapcsolat már annyira "komplikált" hogy nem lehet egy szimpla szakitással véget vetni..

Ezalatt a közös anyagi javakat értem, közös lakástakarék, hasonlók.


Mit tegyek? Köszönöm, hogy elolvastad!


2017. febr. 8. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos ez ilyen. Kijon rajtad h nem elted ki magad. Tombolsz egy ideig aztan rajossz h o volt a tokely. Addig meg mar mas huz az ujjara gyurut.

De ez az allapot se jo.


Konolyan sajnallak

2017. febr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is az a baj, hogy nem volt időd önmagadra. Ha lehetőséged volna megtapasztalni, hogy hiányzik-e egyáltalán, ha külön vagytok egy-két hónapig, lehet, hogy rádöbbennél, hogy ő az igazi, de így meg csak elsorvadsz ebben a vérszegény kapcsolatban.
2017. febr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pontosan tudom, hogy Ő az, csak korán érkezett.

De hogy is van a mondás? Az életbe azt nem azt bánod, amit megrettél, hanem amit nem!

Kb ezt érzem! Kimaradtak a haverokkal a közös bulizások, nyaralások, hasonlók. Manapság meg már kb havonta beszélek egyel...

2017. febr. 8. 01:56
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Elárulom, hogy ha kapcsolatban vagy, akkor is el lehet menni a haverokkal bulizni.
2017. febr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonloan mint te, enis koran ugrottam egy tartos kapcsolatba (15 evesen es 6 evig tartott). A szakitas fajdalmas volt, de hasonlo okok miatt megis megtettem. Sok csalodas es fajdalom aran megtanultam egy s mast az eletrol, (mert azert a szingliseg es par kereses nem csak moka Es kacagas) de osszesegeben azt mondom megerte. Egyreszt nincs bennem tobbe az az erzes hogy kimaradok vmibol, tehat elegem lett egyszeruen a bulizgatasbol, masreszt sokkal tapasztaltabb lettem parkapcsolat terén és önmagam is jobban megismertem.

Az elso szerelmemmel sokaig joban voltam es akkor nyugodtam meg igazan amikor ő is talalt valakit. Nagyon bantott hogy miattam szenvedett, de szerintem ma mar ő is belátta jobb volt így. :)

31N

2017. febr. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút értem, hogy miről beszélsz kérdező. 18 évesen jöttetek össze és ennyire komoly lett, hogy közös anyagiak meg együttélés, csak idő kérdése volt, hogy mikor érzed majd magad 'megfojtva' a szituációtól. Én nő vagyok, viszont én 19 évesen jöttem össze a főiskolán az első kapcsolatommal, számára pedig én voltam az első szexuális élmény. 4 évig voltunk együtt. Közben egyszer 2 hónapra szakítottunk, illetve ő szakított velem, azzal a címszóval, hogy "megfojtom a szerelmemmel" és túl sok vagyok..Éreztem én kb a kapcsolatunk második évétől mikor már kicsit felnőttebb fejjel körbenéztem a világban, hogy az esély elég csekély, hogy nem fejeződik be a kapcsolatunk belátható időn belül mert lehetetlen hogy egy férfi szüzen bekerül egy komoly kapcsolatba és aztán a végtelenségig megfelel neki, hogy 'csak egy nővel volt egész életében.' Nagyon kivoltam mikor ez tudatosult bennem:( Végül 4 év múlva vége lett és közvetve ez játszott közre. Én többet akartam belőle, több kommunikációt, több közelséget, amúgy is rossz passzban voltam, és nem éreztem hogy ő 100%-ig mellettem lenne, de így utólag visszagondolva, gyerek volt még..Szülőknél laktunk még, tőlük függtünk és a főiskola végeztével ő elkezdte tervezni a mesterképzését a szüleivel Angliába, (1 év) anélkül, hogy megbeszélte volna velem, hogy na akkor tegyünk-e valamit és mit azért, hogy én is kint legyek és ne kelljen távolságban élnünk. :/ Így több évvel később még mindig tartjuk a kapcsolatot email formájában, évente 2x/3x írunk egymásnak, házas már és gyereke van. Velem anno ennek még nem lett volna meg az ideje, semmiféleképpen sem! Túl korai lett volna. Az embernek szüksége van a tapasztalatra! 30/N
2017. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Most a kapcsolatoddal van bajod, vagy csak azzal, hogy nem fetrengtél eleget a saját hányásodban ? Csak azért kérdem, mert nem mindegy. Ha csak a buli hiányzik akkor segítek. Minden nő ugyan olyan meleg és ugyan úgy szorít, az epe is ugyan olyan keserű, mindegy mi hozza felszínre. Ahogy mondták előttem is, így is el tudtok menni mulatni/nyaralni.

30/f

2017. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy ez a válasz hasznos e ,de hasonló helyzetben vagyok, 16 évesen jöttünk össze,azóta eltelt már 6 év,csak itt én vagyok a lány. Az elején, amíg nem volt túl komoly a kapcsolat tök jól megvoltunk, aztán ahogy "nőttünk" egymáshoz egyre csak jöttek a gondok. Pár éven belül kijött rajta hogy gyerek még egy komoly kapcsolathoz, sokkal fontosabbak voltak a haverok meg a bulik,egyre több lett a veszekedés stb. 20 évesek lehettünk mikor szakitottunk, a szerelem nem múlt el,de nem értettük meg egymást. Eltelt 2 hónap,majd ismét beszélni kezdtünk, ő nagyon szeretett volna békülni, én féltem a csalódástól. Majd úgy alakult,hogy újra összejottunk, sok emberben benne van az,hogy nem értékeli azt,amilye van,amíg el nem veszíti. És erre ő is akkor döbbent rá,amikor már nem voltam ott, és lehet hogy pont ez a szünet kellett neki hogy "felnőjön" mert azóta is együtt vagyunk és mostmár nincsenek ilyen gondjaink:) talán nektek is egy kis szünet kene, megtapasztalni hogy milyen egymás nélkül,és lehet hogy te is visszasodrodsz majd hozza:) sok sikert
2017. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szünet, ugyan már, ne mondj hlyeségeket szegény srácnak.


Egyébként, kérdező, döntsd el. Ha csak bulizhatnékod van, azt teheted kapcsolatban is (persze a lányok kivételével), ha csajozhatnékod, akkor szakíts, és jó puncivadászatot... egyébként a 3-4.-nél rájössz, hogy áh, ez szar, kb. nem ad semmit, csak akkor a mostani barátnődet elfelejtheted.


Válassz, mi a fontosabb a farkad, vagy a kapcsolatotok.

2017. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!