Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretnék szakitani a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék szakitani a barátommal, de van egy videónk. Hogyan szakitsak? (többi lent)

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Úgy két éve, mikor még azt hittük, hogy örökké együtt leszünk, készitettünk egy p0rnóvideót. Nem akartam beleegyezni, de valahogy meggyőzött. Sajnos ezt a mai napig bánom.



Most úgy érzem, hogy nekem más terveim vannak a jövőbe, hogy nem vele képzelem el az életem.Már nem is vonzódom hozzá. Ő viszont az egész napját velem töltené, egész nap szeretkezne. Már többszür is kértem, hogy törölje le a videót (anélkül, hogy tudná a szándékom), de nem akarta. Félek, hogy ha szakitok, akkor a következő kapcsolataimnak ártani fog a videóval, vagy elküldi másoknak... Mit tegyek? 22L


2017. febr. 2. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Torold le te.
2017. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Miért kellene tudnia a barátodnak a következő kapcsolataidról? Ja, merthogy ki kell tenni a legnagyobb közösségi oldalra... Értem már. Hülye voltál, igen.
2017. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nem találom a laptopján. Elrejtette, hogy nehogy mások megtalálják
2017. febr. 2. 17:27
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Akkor torolj le mindent, tok mindegy. Maximum kimentenek par dolgot amirol tudom, hogy fontosak neki, aztan nyomnek egy ujratelepitest mindent torolve.
2017. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Ezt úgy elszúrtad, ahogy van.

Szerinted, csak egy helyen van meg? Az, hogy előtted letörli a gépről, bár hol le lehet még mentve:(((

Legalább, nyitott könyv leszel a pasik előtt, akik fel akarnak szedni.

Soha nem értettem, hogy mehet ilyenbe bele bárki is.

2017. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Le van már az mentve máshová valószínűleg online is, nehogy azt hidd, hogy csak a laptopján tartja.
2017. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Te ismered, de nem olyan biztos, hogy tényleg nyilvánossá tenné. Ha pedig mégis, akkor minden videót megosztó oldalon lehet kérni a törlését a személyiségi jogaidra hivatkozva.


Másrészt: mennyire keresel ügyesen?

Mert lehet a gép keresőjét jól és rosszul is használni. Feltételezem ismered a felvétel hosszát, amiből tippelhető a fájl mérete. A fájlnév és a kiterjesztés bizonytalan, de ebből ki lehet indulni. Igaz pl. az újabb Windowsok keresője nem olyan kézenfekvő (szerintem), de nem lehetetlen. Már ha a gépen van és nem egy külső tárolón.

2017. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Úgy szakítasz, ahogy egyébként. Ha visszaél vele, akkor feljelented.
2017. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Volt pár kapcsolatom, mindegyikükkel csináltunk egymásról erotikus, meztelen képeket, videókat is. Soha eszembe se jutott se nekem, se nekik, hogy szakítás után ezt a másik ellen használjam fel. Ha csak nem egy vadbarommal jársz, nem fog csinálni semmit. 25/N
2017. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 KnightBalazs ***** válasza:
59%

Kedves 22 éves lány. Azt nem fogom elmondani, hogy hibáztál, mert nem célravezető és nem is lenne hasznos a válasz. De dolgozzunk abból ami van. 22 éves lány vagy. Nő. Használd ki. 3 éve együtt vagytok? Akkor csak ismered. Ha látsz rá lehetőséget, hogy azért csinálta a videót, hogy azzal majd zsaroljon akkor nagyon súlyos a helyzet. Azonban ha nem akkor valószínűleg nem mentette el tizmillió helyre és talán meg tudnád találni azokat a helyeket ahol meg vannak és letörölnéd. Mielőtt szakítanál vele ezt a videót meg kell semmisíteni nem kérdés. Mert egy szerelmes ember bármire képes.


Beszélt bárkinek erről a videóról, mert ha igen akkor tőle megtudhatnád hátha azt is elmondta, hogy hol van lementve. Minden esetre legyél körmönfont és sunyi. Ha csak a laptopra van viszont elmentve akkor könnyen letörölheted. Egy házban laktok? Ha igen keress át mindent akkor mikor nem látja stickek és dvd-k után. MINDENT. Nézd át őket és ha rajta van töröld le.


Ami a laptopját illeti ha egy felhasználója van akkor könnyű. Azon a felhasználón minden videó formátumú file-t nézz át. Nézd meg a rejtett fileokban is. C user-user ban vagy hasonló helyeken de ilyen esetben kérd ki egy hozzé értő személy véleményét aki ért a gépekhez.


Az esetben ha ez a videó a neten is valamilyen formában rejtve van egy fiokján. Akkor az szívás. Onnan még a Jó Isten se fogja letörölni neked. Sok sikert kívánok...

2017. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!