Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fontos vagyok neki ugyan úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok neki ugyan úgy, de mással van? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szakítottunk, pontosabban ő kezdeményezte, továbbra is fontos vagyok neki, ő szavaival élve "ugyan úgy fontos vagy, szeretlek, de már nem szeretlek úgy"..

Ennek van értelme? Napi szinten tartjuk a kapcsolatot, de mással van, mással dúl a szerelem, de én továbbra is a fontossági sorrendet majdnem, hogy vezetem..

Mikor találkozunk néha előjön ez a bizsergés a levegőbe, de a határokat tartjuk. Persze erről a barátja nem tud.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek?


2017. febr. 18. 09:40
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ennek nem lesz jó vége...

El kell engednetek egymást. Ha már szétmentetek, mert ennek semmi értelme. Arról nem is szólva, hogy persze, hogy nem szeret "úgy", hogy is jöhetne rá, mit érez irántad, mikor mindig ott vagy, mindig elérhető? Sokan nem tudják a szerelmet megkülönböztetni a megszokástól. Arra csak akkor fog rájönni, ha te kilépsz az életéből.


Én megszakítanám vele a kapcsolatot, mert

1. meg kell adni az esélyt a továbblépésnek, lehet találsz egy sokkal jobb embert.

2. így lesz egy olyan helyzet a barátnőd életébe amikor mérlegelhet mit vesztett veled. És még az is kiderül, hogy szeretett, csak megijedt attól, hogy már nincs köd. Vagy rájön, hogy már nem szeret és tovább lép ő is.


Én hagynám a helyedbe, megszüntetnék minden kapcsolatot vele és próbálnék tovább lépni. Megtalálni önmagam, beirányozni az életem.

2017. febr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

O mit akar? Miert talalkoztok? Szakitas utan az exemmel en sem ugy voltam, hogy akkor ennyi, soha tobbet hallani sem akarok rolad, de elobb-utobb ez elmulik es mar nem lesz kozos tema sem, ha szereti a parjat nem akar majd veled talalkozni plane titokban.

Ha meg csak ugy osszejott valakivel es csak mondja, hogy szereti, akkor meg jo lenne tisztazni vele a helyzetet, hogy akkor most mi a celja konkretan.

2017. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt gondoltam szakításkor, hogy majd időnként beszélünk, megkérdezzük, él-e a másik, de ez is elmaradt, és ez így is normális.

Az exed nem játszik veled? Mert mintha itt te lennél a szenvedő alany. Meg az új csávót sem irigylem.

2017. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A sorrendet majdnem vezeted. Ja, a második vagy, esetleg a harmadik.

Nem tisztességes amit veletek művel, vegyél erőt magadon és lépj tovább.

2017. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hiteget,mert gyava egyenesen megmondani hogy nem kellesz.

Vagy masik lehetoseg, hogy van mar neki mas,de nem akar teljesen elvesziteni,mert hatha idonkent meg leakaszthat,ha epp rad lesz szukseg.szerintem latvanyosan dodb ki a francba.

2017. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!