Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha úgy érzem, a párom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem, a párom már nem ugyan az az ember akivel összejöttem. Mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szeretem még mindig, ugyanúgy mint az elején, csak néha mintha nem is az lenne, akibe beleszerettem, és akivel összejöttem. Nem feltétlenül rossz értelemben, de mégis megváltozott. Volt már ilyen mással is?
2011. dec. 1. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ő ez egyértelmű... a világban minden változásban van, az emberek is...

Örülj, inkább annak, hogy nem olyan mint amilyen volt!

2011. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen...Sajnos nálunk szakítás lett a vége. Kezdetben teljesen gyengéd volt, egy igazi megértő jófiú. Nem volt vele semmi baj, úgy éreztem le tudnám vele élni az életem. Aztán nagyon megváltozott, méghozzá negatívan...én nem tudtam elviselni, próbáltam változtatni magamon, kérdeztem, hogy van e velem, vagy a kapcsolatunkkal valamiféle baja. Nekem volt...én megpróbáltam, de nem ment ://

Örülj neki, hogy nem feltétlenül rossz értelemben változott meg. A kapcsolatok elején, nem mindenki azt mutatja ami és aki valójában. Ebből aztán néha rengeteg félreértés származik...nem azt kaptad amit vártál.

Kérdezd meg magadtól, hogy mi az ami nem tetszik az új párodban. És ez mennyire nagy baj. Ha pl. csak annyi, hogy kevés a program, nem olyan lelkes kérdezd meg nem e fáradt. Vagy segíts neki orvosolni a problémát. Találj ki közös programokat, oldd a feszültségét. Lehet, hogy munka/tanulás miatt/ vmi más miatt túl stresszeli magát.

De ez csak egy példa.

:))

2011. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is szakítás lett, elméletileg már nem voltam olyan mint amikor megismert, és összejöttünk...de ő ott rontotta el, hogy nem adta tudtomra hogy gond van :/ csak szép lassan kiszeretett belőlem, közben meg játszotta hogy minden rendben van... És pff szakítani akar hirtelen... Szóval szakítottunk, de ha időben szól akkor magamhoz térek talán... tehát ha zavar akkor ne tartsd magadban!!! 24/L
2011. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!