Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért gyűlöli olyan sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyűlöli olyan sok ember itt a volt barátját vagy barátnőjét?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy nem történt megcsalás, egykor szerettétek azt az embert, láttatok benne valamit, boldogan bújtatok hozzá és csókoltátok meg. Akkor miért van hogy itt ilyen ellenségesen beszélnek az exekről?
2017. febr. 18. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egy r.ék volt szó szerint!!
2017. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt énse értem.

Én soha nem szidtam az exeimet,hiszen annó megfelelt,vele voltam.

n25

2017. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Mert buták.

Ismerek ilyen embereket. Amíg együtt voltak, folyamatosan hangoztatták, hogy ők a tökéletes pár és örökké együtt lesznek. Ha szétmentek, akár a saját hibájuk miatt is, egyből azt nyomták mindenki képébe, hogy a másik milyen rossz volt.

Az ilyen emberekre jellemző, hogy mindent fekete-fehérben látnak. Minden vagy jó, vagy rossz. Az önkritikát sem ismerik, ezért mindig mást hibáztatnak.

2017. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gyulolom,bar teny hogy kapcsolatunk vegefele megutaltam kicsit,mert elojott egy olyan enje amit addig nem mutatott meg,ami kiallhatatlan,hisztis,akaratos,frltekeny,zsarolo.Mondhatnam nem abba szerettem bele es az ilyen azer jatsza meg magat egy ideig mert tudja ha magat adna egy ket randinal tovabb nem jutna.Meg lehetne kerdezni azt is az ilyen es hasonlo exektol,hogy mi szukseg van jobbnak feltuntetni magat, mert kesobb elobb utobb ugy is megmutatkozik igazi enje es akarmennyira gondolja,hogy mar kellokeppen magababolonditotta parjat ugy is ki lesz dobva.Persze vannak mas esetek mas emberekkel.Ahogy irtam nincs utalat,semleges de valahol megertem azokat akiket nem hagy hidegen ha a bizalmukat eljatszak. Elejeben meg normalis a harag,de ha allando a bosszuvagy es ebbe belefasul az nemnormalis.
2017. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy kapcsolat sosem derült égből villámcsapásként ér véget, hanem egyre több a csalódás, veszekedés, szemétkedés a szakításhoz közeledve.Ha az egyik fél még úgy is érzi, akkor is kiderül, hogy voltak ott a háttérben dolgok, amiket naiv volt látni.

Miután megromlott valakivel a kapcsolatod, nem tudsz rá úgy tekinteni, mint előtte, hogy boldogan bújtál hozzá, és csókolgattad.

2017. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fél év alatt darabokra szedte az önbecsülésem, elhitette velem, hogy csak ő szeret engem igazán.

Majd mikor pár napot külön töltöttünk, mert el kellett utaznom a a testvéremhez, és észrevettem, milyen egészségtelen ez az egész (óránként hívott).

Próbáltam normális mederbe terelni a dolgot, de brutális terrort kaptam cserébe.

Szakítottam, és még három évig zaklatott, fenyegetett.

Ráadásul elég ügyesen csinálta ahhoz, hogy a rendőrség ne tehessen semmit.

2017. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!