Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobott a barátnőm. Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a barátnőm. Jogos volt részéről?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy célozgattam már rá korábban is, hogy elkezdett hízni, és tegnap azt mondtam neki, hogy most már kezd nagyon hasonlítani az anyjára. Az anyja 115 kilo. és a barátnőm is már elérte a 90 kilót.

2017. febr. 26. 17:24
1 2 3 4
 1/31 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
a tálalással mindenesetre gondok vannak.
2017. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%
Majd biztos talál olyan pasit aki mellett hízhat hízhat addig amíg kinem pukkad mint egy lufi. Fiatal-nő hogy hagyhatja ennyire el magát nem is értem.
2017. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
29%
Miért nem mondtad neki, igénytelenség csúcsa ő. A hasa már rálóg a p..jára.
2017. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Estádio de Felchút ***** válasza:
63%

"Drágám, ott hajtok rajtad p*ncit, ahol csak akarok"

- ha így közölted, akkor jogos

2017. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik így neked, akkor miért sírsz utána?A büdös életben nem fog lefogyni azért, mert te megjegyzéseket teszel rá, max.akkor, ha ő is akarja.De nem akarja a jelek szerint, szakított veled, nem mindegy már neked???
2017. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Akit szeretünk, azt nem sértegetjük, hanem elfogadjuk úgy, ahogy van. Legközelebb mégcsak ne is utalgass a következő párodnak , ha ilyen fennállna. Akit szeretsz, annak ne mondj ilyeneket , rossz néven fogja venni, hogy nem vagy neki elég jó. Egyébként se hasonlítgassunk már embereket egymáshoz. Már az önmagában is rosszul tud esni. Teljesen jogos, hogy megsértődött és dobott ezért. Hát jaj már, remélem, bocsánatot azért kértél legalább. Ha szereted, ne baltázd el többször; ilyenre nem célozgatunk, nem hozzuk kínos, megalázó h.lye helyzetekbe szitukba a barátnőnket, barátunkat, aki elvileg fontos nekünk, és a lelkét is szeretjük, nem csak az idomait. Ez nagyon bántó tud lenni, ha te csak őt egy testként kezeled. Lelke is van, meg érzelmi világa. Tehát kb "elárultál" valakit, akit szeretsz, hátba támadtad őt orvul. Jogos, hogy nélküled akarja nyalogatni a sebeit, és elvonult előled, és többet nem kér belőled, mert ezzel nagyon megsértetted. Azt hitte, hogy te is szereted őt, hogy ő fontos neked, de nagyot csalódott, mert belátta, hogy nem. Ha nem tetszik a külseje, a belső, meg az iránta érzett ragaszkodás meg tudná szépíteni őt, elhomályosulna, mert te őt szereted, de ezek szerint mégsem. A szeretetet nem tudom, mennyire lehet tanulni, de te még nem tudod talán, hogy mi az, és egy párkapcsolat meg a szeretetre, szerelemre, elfogadásra épül. De te őt nem fogadod el, egy hibás dolognak tartod, amin van kifogásolható, és így e dolgot nem lehet szeretni. Mert te a kifogásolhatót veszed észre, nem azt, hogy ott áll valaki , akit szeretsz. Aki meg esetleg lehet, hogy ott áll a tűzhelynél és pont a te kedvenc kajádat készíti. Nem tudom, nálatok ki főzött, esetleg együtt-e, most csak írtam egy példát. Ilyennel még viccből, poénból se szekáljuk a másikat, hogy kicsit vicceskedve-csípkelődve, aztán meg csodálkozni, hogy a másik magára veszi. Nem fogadtad őt el, ő úgy neked nem volt jó, és ezt ki is nyilvánítottad, szóvá is tetted, így most viseld a következményeket. Sajnos ez van, legközelebb ha tényleg szeretsz valakit , és értékeled őt, akkor ne mondj neki olyanokat, amitől szomorú lesz. De még akkor se, hogyha amúgy nem értékeled, ne mondj ilyet senkinek, pláne olyannak , akit állítólag szeretsz. Nem szabad, mert rosszul esik neki, és ő a te részed volt, a másik feled, és most tehát ezzel, amint látod, magadnak is ártottál. Sajnálom. :(
2017. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
*én nem tudom, hogy ismerem -e a kérdezőt, azt a lefele görbülő szájat csak azért raktam oda a végére, hogy látszódjon, hogy nem fölháborodott hangnemben írtam.
2017. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
19%
*bocsi,mégegy,ezt még itt elírtam:" rossz néven fogja venni, hogy nem vagy neki elég jó. " azt fogja rossz néven venni, hogy "ő nem elég jó neked". Mert ezt fejezted ki sajna:S:S:S
2017. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%
Ja bocsi, tényleg, 6-7-8. vagyok, most jut eszembe, hogy a hájak azok ilyen lelki problémát is jelenthetnek, hogy már eleve valami lelki baja volt, és azzal még tetézted és ráraktál neki mégegy lapáttal, hogy a tudtára hoztad. Szóval a zsír az lehet ilyen fizikailag megnyilvánuló lelki védőréteg is. Nem tudom, hogyan kéne kifejezni, de biztos van valami ilyen cikk az interneten. És te meg nem hogy nem támogattad, lehet, hogy pont az alakjával volt neki is a baja, neked meg örült, benned meg bízott, hogy te így elfogadtad, de aztán te meg rázúdítottad, hogy amúgy egy marhara nem igy van am.
2017. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
ÁÁÁj, én abban sem vagyok biztos, hogy téged zavar, hogy kidobott.Hát nem?Nem egy szép megfogalmazás az anyjával kalimpálni, így szépen kifejtett a véleményed a bnődről és az anyjáról is egy mondatban. Ritka jó kommunikációs kézséged van:)Mentetted,ami menthető. Lehet rájön hogy igazad van és még visszamegy, úgy hogy le se fogyott, akkor mit fogsz csinálni? L34
2017. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!