Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobott a barátnőm. Jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a barátnőm. Jogos volt részéről?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy célozgattam már rá korábban is, hogy elkezdett hízni, és tegnap azt mondtam neki, hogy most már kezd nagyon hasonlítani az anyjára. Az anyja 115 kilo. és a barátnőm is már elérte a 90 kilót.

2017. febr. 26. 17:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szerintem rohadt rosszul tálaltad.

En nagyon sokat hiztam miota egyutt vagyok a parommal(55 kilorol ,65-re bar engem zavar is) de soha nem vagott ilyet a fejemhez. Inkabb megbeszeltuk, hogy elfogunk jarni kondiba, en a fogyas, o pedig az izomepites miatt.

Szeretjuk annyira egymast, hogy normalisan megbeszeljuk a zavaro problemakat es ne hozunk kellemetlen helyzetbe a masikat.

22/n

2017. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
64%

Oké. Én viszont kíváncsi lennék arra, hogy hogyan adnátok tapintatosan a rudtomra, hogy mondjuk kicsi a $szom.

30/f

2017. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Előző, miért kell ezt neked tudni, hogyha én veled akarok élni, nekem te kellesz, nekem úgyis megfelel? Vagy ha nem felelne meg, partnert váltok, ozt kész. Egyébként valahogy biztos azt is meg lehet mondani. De minek akarnám megmondani? Már eleve ezt nem értem. Mert most el kezdtem rajta gondolkodni, de konkrétan ezt minek akarnám közölni? Kinek származna ebből haszna?6-9.vagyok megint.
2017. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
22: azért kicsi és puha, hogy ne fájjon? :D
2017. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
69%

Ja. De vékony is :D.

9es. Mert amikor még megismerkednénk nem tudnád mekkora a répa. A kérdező se egy 90 kilós nőbe szeretett bele. Mondjuk jó volna tudni, hogy mennyi volt amikor összejöttek. Nálam 10kg-t lazán fel lehet szedni, de akkor már szoktak valamit tenni ellene. Ha mondjuk adott egy átlag 170/65 kg-os nő, nincs olyan, hogy "felszed" 25 kilót. A hízás folyamat, tenni is lehet ellene. Ennyi erővel csinálhatá azt is, hogy nem fürdik aztán tessék szépen elfogadni ahogy van. Szép dolog ez a "ha/akit szeretsz", de a gyakorlatban azért van egy határ amit az ember már nem tud ignorálni.

30/f

2017. febr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Én is kidobtalak volna.Ha nem tetszik már neked, akkor nincs keresnivalója melletted.Innentől azt csinálsz, amit akarsz.Keress neked tetszőt.
2017. febr. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A tálalás legalábbis borzalom.

Ezt így megértem, hogy nehezményezte, nekem is mondott olyat az exem, hogy "ugye nem fogsz sohasem úgy kinézni, mint a Kati?" - anya tesója, és igencsak elhízott.

Azt, hittem pofán vágom érte.

2017. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
36%
Ennyi hímestojáslelkű nőt... xD
2017. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nem a hímestojáslelkűségen van a hangsúly.A pasinak joga van véleményt nyilvánítani(ugye normálisan kellett volna...),a lánynak meg joga van nem elfogadni és ezért kivágni a francba.Ennyi a történet.
2017. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ès hány kiló volt mikor megismerted ès hány cm? Mert az se mindegy milyen magas. Van olyan is hogy hiába 90 kg a nő, nagyon jól eloszlik rajta, senki nem mondaná meg hogy annyi. Ès van az is amikor elfolyik. Nos ez esetben kèrdező lehet hogy utána kellene nèzni nincs e valami pajzsmirigy problèmája vagy más betegsèg. Ha meg nincs baj akkor ezesetben jobb is hogy kidobtad, ha már párja van egy nőnek tartsa is meg ès ne hanyagolja el magát.
2017. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!