Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan par honappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan par honappal hogy lehet szerelmes?

Figyelt kérdés
Uj baratnoje van es lathatoan nagyon oda van erte. Neki tobb mindent megad amit tolem megvont. Elviszi vacsorazni, programokra, engem soha nem vitt sehova. Miert van ez hogy en nem erdemeltem semmit? Pedig allitolag szeretett,de ebben most nem vagyok biztos.6evig voltunk egyutt.
2017. márc. 1. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:

nem függ időtől, hogy lehet e szerelmes :)

meg lehet már rég túltette magát a szakításon...

lehet elgondolkodott, hogy mit hogyan szeretne az új kapcsolatában és azért kapja ez a lány ezt...

vagy csak vissza akar vágni neked...


24F

2017. márc. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Szakítás után pár hónappal miért nem a saját dolgoddal foglalkozol? Sosem értettem azokat a nőket/férfiakat, akik lezárják a kapcsolatukat, és hónapokkal később is féltékenyen lesik, hogy a másik mit csinál.


Nem bántásból, de ez a hajó, bármennyire is hosszú volt a kapcsolat, már elúszott, neked is túl kéne lépni, nem pedig a múlton rágódni. Te is jobban éreznéd magad tőle.

2017. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne lehetne szerelmes?

Hat év alatt ha nem gondoztátok piszkosul lapos lehetett a kapcsolat - nem véletlen a szakítás -, érthető, hogy könnyen szerelembe esik.


Mellesleg mit foglalkozol vele, ő a múlt, és láthatóan továbblépett.

Mi már másfél éve szakítottunk exszel, én azóta együtt élek egy férfival, ő meg folyton utánam nyomozgat, meg ilyesmi - barátoktól hallom. Nevetséges.

2017. márc. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Konnyu mondani hogy ne foglalkozzak vele. Hat evet nem lehet csak ugy kitorolni es meg nagyon szeretem. Ez nem csettintesre megy hogy nem foglalkozok vele.
2017. márc. 1. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy sokéves kapcsolat véget ér, az nem egyik pillanatról a másikra történik, hanem fokozatosan zajlik a kiábrándulás, legalább az egyik félben. Mire szakításra kerül sor, addigra már nincsenek pozitív érzések, sőt, inkább a negatívak dominálnak a másik iránt. Ha nem így lenne, nem történt volna szakítás.


Szóval itt valószínűleg nem arról van szó, hogy pár hónapja volt feldolgozni a kapcsolat lezárását, hanem mire eljutott a szakításig, már réges-régen feldolgozta. Én legalábbis így voltam vele, amikor egy hosszú (6 évnél hosszabb) kapcsolatban szakítottam. A szakítás már a legvégső fázis volt, nem volt már mit feldolgozni utána.

Persze van, hogy a másik fél nem ugyanazt éli át, nem ugyanazok a folyamatok zajlanak le benne, ő még benne él a kapcsolatban és számára derült égből villámcsapásként jön a szakítás, még akkor is, ha előzőleg voltak figyelmeztető jelek, csak nem akart róluk tudomást venni. Én az exemnek éveken át jeleztem a problémákat, de nem fogta fel, meg volt róla győződve, hogy úgysem hagynám el. Hát tévedett...

2017. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó, de akkor sem a te dolgod, hogy mit csinál.

Hat év, igen, de abból ő már ki tudja, mióta nem szeretett, vagy volt veled más miatt? Ugyanis egy szakításig nem egyik pillanatról a másikra jut el az ember, hanem komoly márlegelés, tépelődés előzi meg (előtte kiábrándultság, unalom, megszokás, stb.).

Az, hogy TE nem vetted észre, hogy szar a kapcsolatotok, és nem ültetek le normálisan megbeszélni, hogy mi legyen, szívás, meg ő is hülye volt, hogy nem akarta megmenteni.

Vagy akarta valamelyikőtök, de a másikat már nem izgatta.

2017. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mikor együtt voltatok már akkor se érezte igazán jól magát melletted és most meg szerelmes.
2017. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!