Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Örülnöm kéne, hogy megszabadul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnöm kéne, hogy megszabadultam tőle, mégis hiányzik, miért?

Figyelt kérdés

Társkeresőn megismertem egy férfit, pár hónapig voltunk együtt. Közös jövőt tervezgettünk, mikor rájöttem, hogy ő nem hagyott fel az ismerkedéssel és végig randizgatott más nőkkel is. Óriásit csalódtam benne, természetesen azonnal szakítottam. Másnap próbált békülni, de nem válaszoltam neki. Ő most rögtön másnál vigasztalódik, jelenleg is randin van. Örülnöm kéne, hogy eltűnt az életemből, mégis hiányzik és rosszul esik, hogy mással van.

Mit tehetnék, hogy kiöljem magamból ezt az érzést?


Nyilvánvaló, hogy én nem jelentettem neki mást, mint testi és lelki támaszt, mindig nekem panaszkodta ki magát a problémáiról. Mégis érzem, hogy nehezen tudom elengedni a szívemből.



2017. márc. 2. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

lezárod a múltat és nem rágódsz teljesen feleslegesen b..romságokon. ég össze se jöttetek szinte, az a pár hónap meg semminek se nevezhető, és még te ilyenekkel traktálod az agyadat, ahelyett, hogy túl lépnél rajta?


azért hiányzik neked, mert átb..sztak téged úgy, hogy te már érzelmeket tápláltál iránta, csorba esett a női egódon (hogy mégse te kellesz neki, dühös is lehetsz rá..stb.) és a megszokás miatt is

2017. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Remélhetőleg ebből megtanultad,hogy mindig le kell tesztelni a pasit! Pl:Ha Te törölted magad,miért nem csináltál egy álreglapot,megnézni,hogy Ő ott van-e,ha ott,akkor pedig szépen rákattanni,/na nem a saját fotóddal/ és randira hívni! :D Én anno kb 6-7 álrandival megszívattam a "kedveskémet!" Soha nem jött rá,hogy Én vagyok a háttérben!

Ügyesen,sok sikert!

2017. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!