Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az eszemmel tudom, hogy jobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemmel tudom, hogy jobb, hogy szakítottunk, most mégis magam alatt vagyok és szívesen megölném magam. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt a párommal és az utóbbi 9 hónap nem volt jó, néha boldog voltam vele 1-2 hétig de többségében rossz volt, nagyon sokat gondolkodtam szakításon, de aztán bocsánatot kért meg én is akartam esélyt adni a dolognak, szerelmes voltam tehát nem akartam elengedni, reménykedtem hogy jobb lesz. Nem lett. Most eljutottam arra a pontra, hogy szakítok, de amikor kimondtam ő egy utolsó esélyért könyörgött, megkapta. Aztán amikor az én hibámból vesztünk össze valamin, szakított. Ezt nem tudtam elfogadni, szörnyű volt, most én kértem egy utolsó esélyt de ő nem adott.


Itt a nagy vágyam, végre megszabadultam tőle, tudom hogy nemsokára jobb lesz és minden helyre áll mert nagyon leépített a kapcsolat, mégse tudok neki örülni. Én nem tudtam vele szakítani, csak az volt a megoldás, ha ő szakít és nem enged vissza.


Sosem akartam öngyilkos lenni de most legszívesebben megtenném...


2017. jan. 8. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
7 milliárd ember él a Földön. Pont egy miatt akarnál öngyilkos lenni?
2017. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Nézzük csak! 3 hónapig működött a kapcsolat, majd 9 hónapig nyüglődtetek. Végre vége! Ne légy öngyilkos, inkább örülj! Ünnepelj egy tábla csokival!
2017. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj h ha 1ev alatt igy leamortizalt lelkileg,mi lenne ha folytatnatok.Es adj egy eselyt a 30-40eves bolcsebb onmagadnak h mosolyogva nevethessen ezen majd, amikor megered azt a kort.Erdemes!Az ilyen kudarcokbol tanul az ember es lesz egy erettebb es bolcsebb verzioja,aki talan a jo 3honap utan abbahagyja a csikicsukit legkozelebb vagy bele sem megy,ha vannak elojelei h ez lesz.Fel a fejjel,uj ev kezdodik,tiszta lap:) Adj eselyt magadnak h jojjon egy hozzad passzolobb!
2017. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson ilyen hülyeség. Legyél türelmes, ahogy te is írtad, nemsokára jobb lesz. Addig is foglald le magad, legyél barátokkal, családdal, sportolj.
2017. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit nekem is ilyen. Azt hiszem ennyire már nem leszek szerelmes többet. És így meg lehangoló tovább.


Amúgy azt érdemes lenne értened, hogy volt e valami praktikus akadály, ami akadályozta, hogy simán jól legyetek együtt. És lehetett volna e rajta változtatni.

2017. jan. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!