Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ha egy pasi nyomul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ElekTamás88 kérdése:

Jó ha egy pasi nyomul?

Figyelt kérdés

Nyáron megismertem személyesen is egy nőt, aki már régóta szimpatikus volt. Egy párszor elmentünk együtt szórakozni, alkoholt ritkán fogyasztunk, így józanok voltunk mindig. A nőről tudni érdemes, hogy a pasik szemében egy álomnő, de nem csak külsőre. Közös ismerőseink mindig mondják, hogy "vele megfognám isten lábát". Intelligens, okos, szép, segítőkész, kedves és ahogy írtam óriási szíve van, egyszóval minden meg van benne, amit keresek egy nőben. Mivel rengeteg kudarcon, csalódáson mentem keresztül, tanultam a hibáimból, mindig is rögtönöztem, nem szerettem húzni a dolgokat, mint pl csók és jelen állásban úgy gondoltam, időben kivárok mindent. Randizgatunk, a apróbb flörtök vannak és szinte napi szinten beszélünk. Kipróbáltam vele többször is, hogy nem szólok hozzá, de érdeklődik mindig irántam is. Nem akarok nagyon a nyakán lenni "még", mert munkahely mellett ismét egyetemre jár, második diplomát szeretne. Én nagyon szeretném, hogy legyen köztünk valami, azonban rajta nem látok semmit sem, lehet ő is ugyanezt gondolja az ő részéről. A kölcsönös szimpátia úgy gondolom meg van. Egyszer mondott egy olyasmit, hogy köszöni, hogy ilyen jó barátja vagyok, akire mindig számíthat és hogy velem mindent meg tud beszélni (ettől félek a legjobban, lehet tényleg csak barátként tekint rám). A férfi ideáljáról egyszer beszélt. Azt mondta, hogy nála egy a lényeg, hogy őszintén és szívből szeressék. :-) Holnap reggel kedveskedek neki egy külföldi üzleti utazásomról hozott ajándékcsomaggal, sajnos most egy picit beteg.

A kérdésem azért teszem fel, mert Ő jó barátként tekint rám, talán ha jobban nyomulnék észre venné, hogy többet szeretnék tőle? :-) Nem tudom mit tegyek...



2016. nov. 16. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem akarsz a abrátja lenni, egyértelműen jelezd számára, hogy többet szeretnél. Ha olyan megértő, mint leírtad, nem fog hitegetni, vagy azt mondja, hogy vágjatok bele, vagy elmondja, hogy ő nem érez ugyanúgy irántad.

Anno egy srác fél évet töketlenkedett, mire elhitte, hogy valóban akarok tőle valamit... a végén mrá jó hogy nem ültem az ölébe, hogy hahóóó itt vagyok.

2016. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Diavolino44 ***** válasza:

Barátom, en ugy gondolom ezt mar elcseszted, barátzónaba kerültél.

De mondok egy furfangos csajozo szöveget.

Írd neki ezt:

Szia XyX!

Ugy érzem nagyon egy hullámhosszon vagyunk, es el szeretnélek hívni egy randira a hétvégén, igyunk meg egy tea vagy együnk meg egy sütit.

Mit szolsz hozza?


S nem, ne nyomuljal, intelligensen kérdezd meg, ha visszautasít, ez van. Akkor en hagynám a francba a not, de en is ilyen voltam, es reménykedtem meg jo sokáig, es ott rontotta el, hogy egy- ket alkalom utan nem léptem fel, hogy ferfi vagyok, es meg akarlak ismerni mint no.

Ha meg igent mond akkor meg csokold meg a randin ennyi.

2016. nov. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!