Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti miből éreztétek, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miből éreztétek, hogy már túl vagytok?

Figyelt kérdés
Szakítás után ha mondjuk összefutottatok párszor, vagy találkoztatok és beszélgettetek feléledtek érzések? Vagy nem éreztetek már semmit? Miből éreztétek, hogy túlvagytok/ még nem vagytok túl az exen és mi volt a szakítás oka? Kort és nemet is írjatok. :)

2017. márc. 5. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos elég sok szakításon vagyok túl ahhoz, hogy viszonylag gyorsan "túl legyek rajta", akár napok alatt is, elfoglalom magamat és tudatosan nem gondolok rá, ha mégis, akkor belekezdek valami másba.

Persze, ez csak a felszín (a tudat), a szívem mélyén nem ennyire egyszerű a dolog, sokszor hónapok kellenek.


Eddig mindig akkor éreztem, hogy már TÉNYLEG túl vagyok rajta, amikor valaki más megtetszik, fölkelti az érdeklődésemet és azt az űrt, amit az ex hagyott, elkezdi kitölteni, mind gondolatban, mind lélekben.

Soha nem tudtam biztosan, hogy túl vagyok az exemen, amíg nem jött más.

2017. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt 1 nagyon durva szakításom 2010-ben, egyedül az hagyott nyomot. (Megcsalt az akkori barátnőm a céges bulijukba).

Sokat jártam fesztiválokra és nem is tudott már érdekelni.

Egy évvel később egy váróteremben ülve láttam kint az utcán sétálni az exemet és olyan ideges lettem, hogy a kezem-lábam is remegni kezdett.

Úgy 4-5 évvel később emlékszem bérletet vettem a pénztárnál és mikor már távoztam, pont ő állt a hátam mögött és egymás szemébe néztünk. Nem köszönt egyikünk se csak én reflexből röhögtem egyet és mentem tovább.

30F

2017. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint még nem vagy túl rajta...megbocsátani se tudtál neki azóta?
2017. márc. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!