Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy sosem vagytok elég jók? Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eléggé önbizalom hiányos lány vagyok. Ebből is fakadhat a gondom,de korábbi rossz élményekből is a pasikkal kapcsolatban.

Jelenleg van egy párom, akinek úgy érzem,hogy külsőleg nem vagyok elég jó. Szőrnyű ezt érezni és állandóan azon fáradni,hogy szépnek lásson. A külsőmmel én se vagyok elégedett sajnos. :(

Szóval az a helyzet,hogy nagyon ritka,ha kíván. Két hetente talán 1x. Úgy érzem nem is tetszem neki lassan.

Fél éve felsorolt egy top 5-ös listát az álmai nőiről,akik természetesen valamilyen sztárok..hát én sose fogok úgy kinézni. Az utcán a szőke hajú lányok után állandóan megfordul, illetve a nagy mellű nőket nézi. Nekem a mellem se nagy és szőke se vagyok. Ezek rosszul esnek :( Mit csináljak,hogy ne érezzem ezt,hogy nem vagyok elég jó neki?


27/L


2017. febr. 26. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Ne foglalkozzál mással. Sportolj valamit, mas haj, smink. Nőiesebb öltözet. Én szőke vagyok, a külsőm sem rossz... de nekem is megfordul a párom a szép csajok után. Néha zavar, de mások meg utánam fordulnak :P.
2017. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Éreztem bizony.Ki is vágtam a francba az illetőt, amikor Rájöttem Sosem lesz neki semmi se elég jó.Marad a fene olyan kapcsolatban, ahol folyamatosan bizonygatni kell mennyit is érsz.
2017. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első velem az a baj,hogy nem tartom magam szépnek és szerintem más sem. Nem veszem észre,hogy megnéznek az utcán :( Szóval velem van a baj
2017. febr. 26. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a kérdésem, hogy mit kell tennem ahhoz, hogy összeszedjek én is egy palit(persze nem olyat aki egy héten csak1x kíván,lehetőleg minden nap),úgy hogy nekem sincs hatalmas önbizalmam, de a kérdezőhöz képest sokkal több,meg úgy általában az itt feltett párkapcsolati problémával szenvedők közül jó néhány nincs a toppon, és mégis.Szóval mit kell tennem? Bocs, ez nem neked szólt. Én amúgy elvagyok:D


Hát először is nem olyan pasival lenni,aki idegen nőket bámul az utcán úgy, hogy közben te mellette vagy.Mondjuk nézza akkor ha épp nem együtt vagytok, az úgy reálisabbnak tűnik,ha már nézgelődni akar. Nem a szőke hajú nők a szépek feltétlen, ezt ne mondogasd magadnak. Alap esetben valamiért téged választott, szóval ezt kéne átgondolni hogy miért,és arra törekedni, hogy ne azon járjon az agyad,mások mennyire jók, jobbak nálad,hanem Te is ugyan olyan jó vagy. A sztárokkal alapból nem foglalkozunk,sok photoshoppon estek át, és egyéb kalandokon. Az a baj,hogy egy értelemes érvem sincs hogy miért maradj ezzel a fickóval. De ha maradsz,akkor mindenképp mutass több önbizalmat.Nem a többi emberrel kell fogalalkozni,hogy néznek ki,hanem magaddal.Meg akár meg is beszélhetnéd a pároddal amúgy a szex kérdését, vagy hogy mi az ami neki benned nem tetszik,akarja hogy változtass e valamin,viselkedés,külső...

2017. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kolosszus22 ***** válasza:
Az a baj, hogy te állandóan másokhoz hasonlítgatod saját magad, amíg önmagaddal nem vagy elégedett addig más sem lesz, jobban mondva lehet érezni rajtad ezt egész biztosan. Tuti, hogy a saját gondolataid hatására nincs szexuális kisugárzásod és szégyenlős is vagy, elsősorban ez az ami lombozólag hat egy férfira és nem az h nincs nagy melled és tökéletes alakod! Találkoztam én olyan nővel nem is eggyel aki ha objektíven nézzük nem volt szép, de olyan stílusuk, magabiztosságuk, szexuális kisugárzásuk volt h simán tapadtak rájuk a férfiak.
2017. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni ezekről,de nem ad egyenes választ. Vagy leráz akárhányszor felhozom,hogy buta vagyok.. vagy megsértődik. Ez már sokszori próbálkozás után megy így. Megkérdeztem már ezt is,hogy mi nem tetszik bennem,de úgy is az a válasz,hogy olyan nincs. Aztán sunyiban meg beszélgetett pár hónapja is lányokkal
2017. febr. 26. 18:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja buta vagy, és más csajokkal beszélget, akkor nem nagyon kéne vele lenni. Továbbra sincs jó indokom miért jó az neked ha vele maradsz.(4)
2017. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Főleg hogy ha így folytatjátok akkor még az a kevés, parányi önbizalmad se marad meg.
2017. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dolgoznod kell, nem csak a kinézeteden, hanem az önbizalmadon is! Ha egyedül nem megy, akkor igenis fel kell keresni egy pszichológust, aki segít, mert az ilyen szintű önbizalomhiány fiatal korból ered(het), és segíthet helyrerakni az önbecsülésed.


Ha jobban szeretnéd magad, nem zavarna annyira hogy másokat megnéz, elvégre természetes dolog, hogy megnéz másokat, te is megnézel más férfiakat.

2017. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pszichológus az tuti,hogy jól jönne. Csak nincs pénzem rá. Nagyon drága :/ Ingyeneshez meg nem tudok bekerülni annyira sokan vannak nála.
2017. febr. 26. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!