Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kitúrhat a szerető az otthonom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabóca Kabóca kérdése:

Kitúrhat a szerető az otthonomból?

Figyelt kérdés
19 év,két gyerek...a második születése után 4 hónappal párom szerelmes lett.Pofátlan betolakodó nőstény beköltözne a nyakunkra abba a házba ami otthonom volt majdnem 2 évtizedig.Megteheti?A családsegitő szolgálat munkatársa igen segitőkészen azt mondta menjek anyaotthonba?!?!
2017. márc. 6. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kié a lakás?
2017. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem van a kornyezetemben pelda ra higy bekoltozott a szereto. Kozos tulajdonu a haz es sajnos a feleseg nem tudta megakadalyozni. Az asszony a haz egyik feleben a ferj a szeretovel a masik feleben, 25 ev házasság utan.
2017. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
A tied az ingatlan, vagy be vagy oda jelentve? ha igen,akkor szerintem csak úgy nem költözhet be. Anyja p..csáját az ilyennek! Ismerős szituáció egyébként, csak ott fordítva volt a dolog, a nőnek volt szeretője és az költözött a családhoz, apuka anyuka gyerekek és a szerető. Mondjuk azt nem tudom,hogy a férj levágta e,hogy az asszonyt az a másik is kezelgeti.
2017. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindegy a lakás jogi helyzete. A "pofátlan betolakodó nőstény" helyett viszont inkább a patkány féreg "párocskádat" szidd, ő költözteti oda az új nőt, magától senki nem tudna hozzátok beköltözni.
2017. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

De megszaggatnám a helyedben a riherongyot.

Tudom,hogy nem megoldás, azt is tudom, hogy nem mész vele semmire. A volt férjecskémet meg felpofoznám.

Meg lehet szólni de nem tudnám szó nélkül hagyni ezt a szemétséget.

2017. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
"A családsegitő szolgálat munkatársa igen segitőkészen azt mondta menjek anyaotthonba?!?!" Ez is mi a franc már?! A "bűnösöknek" adnak igazat? Nem is azt mondaná el,hogy ilyen úton-módon lehetne megakadályozni,hogy jogtalanul odaköltözzön a másik, inkább az áldozat "nyomorogjon" az anyaotthonba. Innentől húzhatja bele a véreres farkát az a bizonyos az összes hivatalba meg a bürokráciába. Nem csoda,hogy utálok bármiféle hivatalos ügyet intézni.
2017. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Én mindkettőt elintézném a férjet is meg a szeretőt is. Felőlem vinnyoghatnának, majd még én leszek az a birka akit meghatna, az az időszakom már igen régen volt. :)
2017. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A lakcímváltozás esetén alá kell írnia a tulajnak a lakcímbejelentèsnél azt a kis lapot, nos azt pontosan nem tudom, hogyha két tulaj van, akkor mindkèt félnek, vagy elég ha csak az egyik hitelesíti. ha mindkettőtök aláírása kell, akkor egyértelműen ne írd alá. Azt elfelejtetted írni, hogy te hogy vagy abban a házban, tulaj, haszonélvező vagy stb..
2017. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó bizonyítékkal és egy jó ügyvéddel perre viheted.
2017. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

B @szd fel az agyát,mondjad neki,te is viszed a pasidat! :D

Egyébként ha közös is a lakás,a felével ő rendelkezik,azt visz oda akit akar!Az,hogy ez pofátlanság,a szerető részéről is,az egy dolog! Talán így akarnak elüldözni,de semmikép ne költözz el! Ha mégis odaköltözik,idegileg kitudod esetleg csinálni!

2017. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!