Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A baratommal tavkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal tavkapcsolatban eltunk o Pesten en Karcagon. Negy honapig voltunk egyutt. Es most azt mondta h azert veszekedtunk ennyit mert hogy o nem is akart senkivel sem semmi komolyat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehat nem akar meg osszekoltozni.en meg ugye mar azt szerettem vna.

es ezzel h azt mondta h nem biztos h kepes feladni barkiert is az eletet es ne tervezzunk .Tonkretett mindent mert en szerelmed vagyok bele o meg nem.es mult het szerda ota egyszer ram irt h mi ujsag. De mar nem tudtam visszairni neeki semmit es azota nem keresett.mert nekem ez is faj.mert nem makacssagbol nem irtam vissza hanem szuksegem volt idore..de az is bennem volt h nezzuk meg mi van ha most az egyszer megcsinalom vele h elveszithet.hat ez sem erdekli es nekem ez is faj.hogy legyek ezen tul?mint nokent sehogy nem ertekelt.nem volt buszke ram h az ove vagyok.hogyan felejtsem el?


2017. márc. 7. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt úgy írtad a vegen,mintha mndenkinek büszkének kellene lennie, hogy Te vagy neki.Nekimia lne automatikusan?

Mostnis radírt Te meg taktikázik,kipróbáljuk mit csinál,ha nem valaszolsz.Hat semmit nem csinalt...Majd elmúlik.

2017. márc. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Neki miért kéne annak lennie automatikusan?
2017. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha te erre a 4 honap semmire osszekoltoznel, mikor meg kommunikalni se vagytok kepesek, akkor ahhoz gratulalok. A sracnak kell igazat adnom, erre nem erte meg meg egyelore semmit lepni.
2017. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyelven van kiírva a kérdés?

Szerintem ez lehetett a baj, ha ilyen stílusban írogattatok egymásnak, nem is értettétek egymást:)

2017. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 hónap?Az még kevés idő arra, hogy megismerd a másikat összeköltözés szintjén.

A másik, mivel a jelek szerint neki feléd nem voltak komolyabb érzései, akkor nincs mit várnod tőle.

Keress olyat, aki viszonozza az érzéseidet, de ne akarj vele pár hónap után összeköltözni.És tanulj meg normálisan fogalmazni, hidd el, előnyödre fog válni. :)

2017. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. 4 hónap lóf.sz, ennyi idő alatt megsimerni se lehet a másikat rendesen, nemhogy összeköltözésen agyalni.

2. 4 hónap lóf.sz, előtte is éltél, utána is fogsz, szedd össze magad.

3. Tanulj meg írni, mert ha így kommunikáltál vele is, nem csodálom, hogy nem akart tőled semmit.

4. A szerelem, mint minden más érzelem a világon, idővel elmúlik, tespedj egy kicsit az önsajnálatban, gyászold meg, aztán zárd le és lépj tovább, az ürgével ne kommunikálj, hobbizz, dolgozz, legyél a barátaiddal, ismerkedj.

5. Nem értékelt, nem akart veled tervezni, nem szeretett téged. Mi az istent sírsz ezen vissza?

2017. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég gáz,hogy így írsz.Én sem írok tökéletesen, de legalább egy minimális igényem van arra,hogy úgy írjak,hogy mások is megérthessék.

A tiéd valami katyvasz.A második mondatnál agy zsibbadást kaptam.

2017. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!