Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól cselekszem, vagy szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekszem, vagy szerintetek hagyjam?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok fiú, és exem 21 éves lány. 4.-én dobott, majdnem egy évesek voltunk, és fél évig együtt laktunk szüleinél. Úgy volt együtt elköltözünk, de nem sikerült, mindketten dolgoztunk. Sajnos sok vita, veszekedés meg rossz hozzá állás én felőlem pl. ehhez vezetett, hogy vége lett. Nem tudtunk előrébb haladni. Ma költözök el tőle, eddig szüleimnél voltam kis kikapcsolódásért. Kivettem egy szobát Pesten olcsón, és onnan járok be dolgozni. És én reménykedem még. De nem nagyon beszélünk, max elvétve, tegnap rám írt, hogy az anyjának adjam meg majd a pénzt, mert tőle fogják elkérni, miközben rosszul áll anyagilag. Sajnos sose tudott bánni a pénzzel. De kedvesen írt rám, nem bunkón. Én felhívtam az anyuját, hogy hagyja békén majd megfogja kapni a pénzt csak nekem is most eléggé lesznek kiadásaim, ne piszkálják szegényt. Aztán felajánlottam neki, ha olyan van adok neki pénzt, ne mástól kelljen kunyerálni, meg az anyjáék nem épp tejelnék kövi hónap 5.-ig. Igen, már nincs annyi pénze hogy kihúzza kövi fizuig.. Durva mi ? És 3.-án kapott fizetést. Mindegy, azt mondta nem akar kihasználni de én felajánlottam akkor is neki, nehogy már kaja nélkül legyen meg minden, aztán eljutott arra, ha úgy van akkor rám ír. Sajnos nagyon nagy szívem van, emberséges vagyok. Megírtam mikor jövök a cuccaimért stb. Azt mondta rendben, okés de ő dolgozik. Így kicsit elbeszélgettünk, és aranyosan is elköszöntünk egymástól. Bízom benne hogy egyszer együtt leszünk ismét, meg nem igen van úgy igaz barátja csak egy barátnője, aki így mellette van. Mi az őszinte véleményetek ?
2017. márc. 10. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen pénzt kell megadnod? Amiért ott laktál? Ha ebben egyeztetek meg, akkor add meg mielőbb, aztán felejtsd el ezt a zűrös családot. Magadnak teszel vele szívességet a jövőre nézve...
2017. márc. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet bennem van a hiba, még így félálomban, de az a kérdés, hogy egy héttel a szakítás után adj e kölcsön az exed anyukájának fizetésig?

Én megtenném, bár én is marhára emberbarát és jószívű vagyok. Viszont azt már megtanultam, hogy ezzel az emberek visszaélnek előbb-utóbb. Azaz a helyedben most az egyszer megtenném, fizetés után rögtön bevasalnám és utána elfelejteném őket.

2017. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neem. Annyi hogy én külön adnék exemnek pénzt ha sz.rban van. Mert nem épp tud a pénzzel bánni, a kapcsolatunk közben se tudott.
2017. márc. 10. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi vagy te, fejős tehén? Ha ilyen idióta vagy, hogy adsz neki pénzt, megérdemled, adj csak neki. Én tuti nem adnék neki pénzt, hidd el, egyből megtanulna vele bánni.
2017. márc. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Ja! Ugyan az egyszer most és utána nem! Rád szokik :-P Meg majd ismerkedsz valakivel, akkor elég szarul fog lejönni, hogy az exed pénzeled :-D Különben is ez csak egy egy éves kapcsolat volt, az nem komoly. Szép dolog az emberség, de magad fogod bekorlátozni, ha ebbe belemész. Segíts rajta most búcsúzóul, aztán felejtsd el.
2017. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!