Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy hagyjam el, ha szeretem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hagyjam el, ha szeretem? Nagyon szenvedek.

Figyelt kérdés
A párom nem bízik bennem, nem hisz nekem, mindig gyanúsít, vádol, hogy megcsalom stb. Nem bírom már ezt az örökös feszültséget, mindig vitatkozunk. Számtalanszor leültünk, megbeszéltük, de nem változik. Azt mondja ha összeköltöznénk biztosabbnak érezné a kapcsolatunkat. De szerintem csak ellenőrizni akar. Többször felmerült a szakítás, de nagyon szeretem, így viszont csak kínlódok, örlődök.
2016. szept. 23. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem lesz biztosabb a költözéstől a kapcsolat, csak még jobban a felügyelete alatt tud tartani és jön majd a mikor értél haza, miért akkor, kivel voltál, telefonod, géped és táskád átnézése, stb.


Nagyon durván el fog harapózni, ha nem szállsz ki ebből. Akár tetlegességig is, ha túlfeszül. Nem viccelek, sajnos tudom.


Mit tegyél? Amit tudod, hogy tenned kell. Menekülj, amíg nem késő! Szenvedsz, igen, de még jobban fogsz, ha még tovább maradsz!

2016. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En is sokat orlodtem,mondtam neki,hogy igy nem lesz jo,minden maradt ugyanolyan rossz. X honap kinlodas utan otthagytam.

lehet neked is meg ido kell,hogy besokallj.


nekem jobb lesz igy,nem bantam meg.

2016. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél keményebb. Harcolj kicsit vele azért, ami neked kell. Pl valahogy valami magánszféráért. Egyszerűen legyenek dolgok, amiket nem tud rólad és kész. Pl akár ne legyen ismerősöd facebookon. Vagy ne tudja néha, hol vagy. Szokjon hozzá, hogy nem azért kell bíznia benned, mert tudja, hogy nem lépsz félre.


Meg is mondhatod neki ezt, hogy bíznia kell benned akkor majd rájön és kidob :D addig meg hagyja ezt.

2016. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Látszik 3as hogy nem éltél ilyen kapcsolatban. Fingod nincs róla. Nem fog hozzászokni. Követni fogja, lenyomozni. Elidegeníti a barátaitól. És nem fogja megkérdezni, hogy ő mit szól hozzá. A baj a fejében van, es nem a lány viselkedésében. Lehet húzni az időt, csak épp nem fog jó irányba változni tőle semmi.
2016. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lol mert te ezt így megmondod innen így...


és valakinek aki szeret valakit ilyen lazán mered azt mondani, hogy hagyja ott, amikor olyan ritka, hogy valaki valakit szeret...


szerintem ez igazából rólad szól, a te életedről.

2016. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!