Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha még kapcsolatban megígértem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még kapcsolatban megígértem a barátnőmnek, hogy segítek neki valamiben, akkor kell segíteni neki, vagy már hagyjam őt?

Figyelt kérdés

Ő még azt hiszi, hogy segítek neki, de ezt akkor ígértem neki, mikor még együtt voltunk, és olyan dolog, amit ő is megtudna oldani más segítségével.


Csak most már nem vagyunk együtt, nem is beszélünk, csak akkor, ha kell neki az a bizonyos dolog, de amúgy rám se hederít.


Csak úgy érzem, hogy ha segítek neki, akkor nem segítem azt, hogy elfelejtsem, minek még fenntartani ezt, utána úgyse számíthatnék rá, ha már most unszimpatikus.


Csak hát ígéret szép szó....



2016. nov. 1. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Hová lenne a világ, ha a pasik vissza járnának segíteni az exeknek, gondolkozz! Az összes szabadidőd izzó cserével, csöpögő csap javítással telne.

Vágj el minden szálat, kivéve ha közös gyerek van.

2016. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg neki, hogy nem te vagy az egyetlen, aki ebben segíteni tud neki, keressen valaki mást.
2016. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem is segítenék ilyen esetben és azt se várnám, hogy nekem segítsenek

pláne csak egy dolog miatt beszélni valakivel

2016. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, mondjuk nekem az a helyzet, hogy mi jártunk.


Azon gondolkozom, hogy más helyzetben, pl, ha még randiztunk volna, és a 2. randin ígérek meg valamit, 3.-nál kidob, mi lett volna a helyzet?

2016. nov. 1. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy régebben is egy segitség után 5 dugás járt neked. Erre most is igényt tartasz. (Talán rájön, hogy valami változott azota.)
2016. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miben kell segiteni neki?
2016. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!