Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kit hogy érintett a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit hogy érintett a dolog?

Figyelt kérdés
Ha már egy jó ideje külön voltatok az exetekkel és megtudtátok, hogy van valakije, miközben ti meg szenvedtek egyedül, azt hogy viseltétek? Kort és nemet is légyszi :)

2017. márc. 10. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nyilván mellbe vágott elsőre...de szerintem a legtöbb ember ezzel így van. de hát előbb utóbb lesz új párja mindenkinek a szakítás után, és valamelyik félnek előbb mint a másiknak, szóval valaki szükségképpen így fog érezni egy szétment pár tagjai közül. 21/F
2017. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szenvedtem egyedül, totál kivirultam, az uj kapcsolatra pedig (nincs neki): elöre sajnálom szegény csajt.
2017. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, ugyan nem voltam már egyedül, de eléggé szíven ütött, mikor egykori szerelmem (exem) megmondta, hogy komoly kapcsolatban él. No nem azért, mert bármit akartam volna tőle, hanem mert hónapokig hazudott erről. Én már barátként kezelem, egyből megmondtam, hogy van valakim, és nem értettem, miért kellett ezek után hazudnia nekem erről. Igazából, amíg nem mondta, addig aggódtam érte, mert örülök neki, ha boldog, a hazugság teljesen értelmetlen volt emiatt, és csak ezzel okozott bennem rossz érzést, nem a ténnyel, hogy élettársa van.
2017. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!