Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szoktatok gondolkodni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok gondolkodni az exeiteken, hogy milyen kar, hogy szakitott veletek?

Figyelt kérdés
Ertelemszeruen azok, akikkel az exuk szakitott es nem ok kezdemenyeztek a dolgot :)
2017. márc. 17. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Akkor sz.r volt, de így utólag nem bánom egyáltalán, a férjem mindenben jobb mint az exeim voltak együttvéve.
2017. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már nagyon rég túlléptem rajta és különben is, fényévekkel jobb a férjemmel a kapcsolatom, mint bárkivel korábban.
2017. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2,5 eve szakitottunk es mostanaban egyre jobban banom hogy elrontottam es barmit megadnek hogy visszakapjam. De nem tudja, nem beszelunk es tudtom szerint boldog egy lannyal. Egyszer, ha talalkozunk es epp szingli lesz, biztosan elmondom neki, de amig van valakije, nem kavarok be.
2017. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Szoktam filozni, hogy mi az istenért nem tudott elöbb szakitani, sokkal jobban jártunk volna.


Semmi pénzért nem mennék hozzá vissza, a párom nyomába sem érhet. :)

2017. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Haha, nem. :D

Próbáltam kötni az ebet a karóhoz, hogy igeeen, lehet minden olyan, mint a legelején, de sajnos nem így volt, romlott-romlott a kapcsolatunk, ő már nem tisztelt engem, én pedig hisztissé váltam ebből kifolyólag.


Szerencsére a jelenlegi párommal már nincsenek ilyen problémák, harmonikus a kapcsolatunk <3


21/L

2017. márc. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!