Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy kétségek gyötörn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kétségek gyötörnek ha nem vagyok együtt a barátommal?

Figyelt kérdés

Sajnos két külön városban élünk (én Győrben, ő Sopronban), heti egyszer-kétszer találkozunk, akkor nagyon jól érezzük magunkat. Olyankor úgy érzem hogy a boldogságomnak nincs határa.

Valamiért úgy érzem hogy nem szerelmes belém úgy igazán szívből, bár lehet hogy bebeszélem magamnak. Lassan egy éve vagyunk együtt, és még nem költöztünk össze, mindkettőnknek biztos munkahelye van, hozzá költöznék, minden jó lenne.

A facebookon nem rakott ki egyetlen közös képet sem rólunk, a telefonjában sem vagyok kirakva háttérnek. Tudom ezek ilyen közösségi cuccok de hát jól esnének.

És nem olyan érzelmes mint amilyenre vágyok: Nem mondja hogy mennyire rossz hogy nem vagyok mellette, hogy ne menjek haza, éljek vele, hogy mennyire szerelmes belém stb..

Az összeköltözést annó ő ajánlotta fel, de ennek már hosszú hónapjai vannak. Én igent mondtam, de ő azóta időt kért mert hogy helyet kell csinálnia nekem és hogy le kell szoktatnia a haverokat az átmászkálásról.

A facebookot is mondtam már neki, de nem igazán foglalkoztatja egy közös kép kirakása.

Én vagyok a második hosszabb kapcsolata, de az előző sem volt egy nagy szerelem neki.

Nekem mondja hogy szeret, hogy családot szeretne velem, ha megírom neki hogy hiányzik akkor viszonozza. Nagyon gondoskodó és vigyáz rám.

Máshogy fejezné ki a szeretetét? Vagy ti is kételkednétek a helyemben?


2016. ápr. 22. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan személyek, akik kevésbé mutatják ki érzelmeiket.

De légyszi, ne legyen már annyira fontos az a sz..r fb, hogy ezen kiakadj.

Itt azért elég komoly gondok lehetnek.

Ápoljátok ti rendszeresen a kapcsolatotokat?

A lényeg az, hogy a tettekben megnyilvánuljon a szeretete.


Egyébként nem kéne beképzelni a dolgokat.

1 éve vagytok együtt, de még így se ismered eléggé, különben akkor tudnád, hogy a pasid egy olyan srác, aki nem feltétlen mondja ki az érzelmeit, viszont megmutatja neked és nem a nagyközönségnek, pl fb-n.


Egy kapcsolatban nem a mennyiségi idő számít, hanem a minőségi. De úgy tűnik, hogy ti nagyon kevés minőségi időt töltötök együtt, és ezt nem csak a személyes talik alkalmával lehet megélni, hanem pl. skype-on beszélgetéssel is!!!

2016. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szergej55 ***** válasza:
Ezektől a facebookos dolgoktól nekem is herótom van, a volt csajomnak is ez volt a mániája, de totál önértékelési zavaros, szóval kicsit más eset. A szeretet kimutatásáról elbeszélgethetsz vele, hogy te mit gondolsz róla, és hogy ő hogyan érzi, mert találgatásokból még nem sok eredmény született.
2016. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!