Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden kapcsolatom az anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatom az anyám miatt ért véget, hogy értessem meg a férfiakkal, hogy ne rontsák el a dolgot?

Figyelt kérdés

Szeretem az anyámat, de nem kedvelem mint embert, meg vannak fura dolgai. Sosem akarnék olyan emberrel járni, akivel ők jóban vannak, amint kezdenek jóban lenni, szimpatizálni, elmegy a kedvem a férfitól, túl sok, túl mély dolog volt a múltban, ami ekkor a fickóra is kivetül.

A barátomat akivel most fogok szakítani, hát nagyon szerettem, szeretem most is, persze, nem múlik el csapásra, de muszáj szakítanom. Mondtam neki: ne legyél jóban anyámmal, csak az udvariassági dolgokat tartsd vele! De jóban lettek, dumáltak, sőt, volt hogy együtt viccelődtek, rajtam, nem gonoszul, de ez a cinkosi viszony ez nekem sok. Mennie kell. Nem fogom elnézni, hogy az ÉN párom, az anyámat kedveli. Kizárt. Mondtam neki: tartsd magad távol tőle! Ne halld meg amit mond, és ne mondj neki érdemlegeset! Falra hányt borsónak bizonyult, árulásként élem meg.


2017. márc. 18. 15:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Rossz a kategória, a tini párkapcsolatokba kellett volna írnod.
2017. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az ÉN páromtól csak azt nézem el, ha tiszteli, normálisan viselkedik az anyámmal, de vagy nem kedveli, vagy semleges neki. Ha megkeveli, akkor annyi. Ha valaha megint lesz valakim, miután feldolgoztam ezt a szakítást, akkor mondjam neki előre, ide hallgass, nyomatékosan kérlek, tartsd magad távol az anyámtól, különben repülni fogsz mint az elődeid?
2017. márc. 18. 15:23
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem laksz Tahitin? Akkor temetésre sem kéne járnod, ha valaki meghal itthon.

Komolyan, miért laksz anyáddal, ha ekkora probléma?

2017. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

"Ha valaha megint lesz valakim, miután feldolgoztam ezt a szakítást, akkor mondjam neki előre, ide hallgass, nyomatékosan kérlek, tartsd magad távol az anyámtól, különben repülni fogsz mint az elődeid?"


Nyilván. Néma gyereknek anyja se érti a szavát. Esetedben meg olyan extrém kívánságod van, amit részletes magyarázat nélkül soha semmilyen férfi fel nem fog fogni. Alapból azt szeretik az emberek ha a párjuk jóban van a családjukkal.

2017. márc. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Te egyébként mindenkivel ilyen bunkó vagy? Nekem úgy tűnik, hogy uralkodási mániád van. Mindenkit irányítani akarsz.
2017. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Még pár évig nem költözhetek el, egyetemista vagyok. Egyébként sem tragikus anyámmal lakni.
2017. márc. 18. 15:32
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal gázabb olyan emberrel lenni, aki utálkozik a szülőmre.

Én az előző kapcsolatomban elkövettem a hibát, hogy elmondtam a páromnak, hogy mik történtek gyerekkoromban. Megutálta anyámat, és utána ha bármi olyat tettem, mondta, hogy biztos anyámra ütöttem... és rossz volt hogy ment az állandó fenntartás, akkor is megsértődött rá amikor tényleg nem mondott rosszat.

Sosem volt rózsás a kapcsolatom anyámmal, de megértem, hogy az aktuális párom jóban akar lenni vele. Nem azért mert VELE aka jóban lenni, hanem elsősorban mert VELEM akar lenni és tudja hogy ehhez a szülőkkel is élszerű jóban lenni... és ha tetszik ah nem, van biztos bennetek hasonlóság, nyilván erre is kíváncsi.

Ha anyád ellen valakit magad mellé akarsz állítani, azzal elkéstél, felnőttél, a párjaid is felnőttek, hacsak nem találsz valaki olyat aki szintén utálja az anyját, meg megrekedt a traumájánál, mindenki igyekszik majd megkedveltetni magát és megkedvelni a szülőt.

2017. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tragikus vele lakni. Tehát nincs vele semmi bajod. Ok.

A párodtól pedig elvárod hogy soha ne beszéljen vele, mert ellened uszítja :D

2017. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust kellene felkeresned. Ezt most nem bántásból írom, de biztosan szükséged lenne rá.
2017. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Fúbmeg :D Az anya rossz. A pasi rossz? Ki nem rossz? Hát ééén (aka kérdező kislány)!


Anyukád tényleg elronthatott valamit, hogy ilyen lettél.

2017. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!