Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden kapcsolatom az anyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatom az anyám miatt ért véget, hogy értessem meg a férfiakkal, hogy ne rontsák el a dolgot?

Figyelt kérdés

Szeretem az anyámat, de nem kedvelem mint embert, meg vannak fura dolgai. Sosem akarnék olyan emberrel járni, akivel ők jóban vannak, amint kezdenek jóban lenni, szimpatizálni, elmegy a kedvem a férfitól, túl sok, túl mély dolog volt a múltban, ami ekkor a fickóra is kivetül.

A barátomat akivel most fogok szakítani, hát nagyon szerettem, szeretem most is, persze, nem múlik el csapásra, de muszáj szakítanom. Mondtam neki: ne legyél jóban anyámmal, csak az udvariassági dolgokat tartsd vele! De jóban lettek, dumáltak, sőt, volt hogy együtt viccelődtek, rajtam, nem gonoszul, de ez a cinkosi viszony ez nekem sok. Mennie kell. Nem fogom elnézni, hogy az ÉN párom, az anyámat kedveli. Kizárt. Mondtam neki: tartsd magad távol tőle! Ne halld meg amit mond, és ne mondj neki érdemlegeset! Falra hányt borsónak bizonyult, árulásként élem meg.


2017. márc. 18. 15:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

*upsz, javítás:


A pasi rossz? -> A pasi rossz.

2017. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Fel kéne vetni az oldal üzemeltetőinek hogy legyen egy troll kategória, mert igencsak elszaporodtak...
2017. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Te féltékeny vagy a saját anyádra?

Úgy viselkedsz, mint egy idióta tini, már bocs. Tényleg nem ártana egy pszichológus neked, aki segítene kimászni ebből a torz gondolkozásból, mielőtt teljesen elrontod az életed.

2017. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Te féltékeny vagy anyukádra ! Ez baj,kérj segítséget mert így soha senkid nem lesz! Hacsak el nem költözöl több száz km-re !
2017. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Beteg vagy, orvosi segítségre van szükséged.
2017. márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem hogy több 100, hanem több 1000, sőt 10000 km-re költözöm, távoli földrészre. ;)
2017. márc. 18. 16:29
 17/19 anonim ***** válasza:
A kapcsolataid nem az anyukád miatt érnek véget, hanem mert te meg akarod mondani egy másik embernek, hogy kivel szimpatizáljon, kivel nem. Irányítani akarod a másikat, ennyi a történet. Ha nem tragédia anyáddal élni, miért akarod hogy a párod ne szimpatizáljon vele? Csak nem elszerette az egyik pasidat? :-)
2017. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyik exemnek a volt barátnője olyan szinten jóban lett exem aynukájával,hogy majdhogynem azért ment fel hozzájuk a csajt,hogy anyóssal bratyizzon.Kb. anyós névnapja,stb. elúbb jutott eszébe,mint az exemnek bármilyen alkalma.Na,ez tényleg sok lenne,akkor megérteném.

De közel se egy ilyen szintről van szó,úgy,hogy lehet,nagyobb hiba van a te gépezetedben,mint anyudéban.

2017. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne mutasd be anyádnak a következő illetőt. Mindig csak nála találkozzatok, amig el nem költözhetsz otthonról.
2017. márc. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!