Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy legalább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legalább egy kicsit megváltozzon a kapcsolatom a férfiakkal? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Amit észrevettem már jó pár éve, hogy a pasiknak csak szexre kellek. Pedig 1-2 közelebbi fiúbarátom szerint meg egy kincs vagyok.

Több férfi kollégám(21-kb 60 éves korig bezárólag) molesztál(ezek főleg szóbeli megjegyzések, egyik-másik vicces, de van amelyik már bántó). Egyik srác annyira el volt már kapatva, hogy a főnöknél panaszt tettem rá(az illető konkrétan megmondta, hogy kapcsolatot nem akar csak szexelni és sorra kapom ehhez hasonló megnyilvánulásokat). A főnöknek megmondtam, hogy még egy ilyen és az igazgatóságra megyek.

Azóta ő leállt, de mindig megtalál valaki..


Sőt, egy régebbi kollégám ma meglátogatott az osztályon, és kérdezte mikor megyünk randizni, a pénz nem számít, meg aludjak nála, mert ő magányos stb. Ezen buktam ki a legjobban ma. Kb k**vaként kezelt. Mondjuk ő régebben tetszett, de ma már, ha ez tényleg megtörténne akkor inkább sírva fakadnék még mielőtt bármi is történne.


Ezek az események teljesen lerombolnak. A munkahelyen is csak normál baráti viszonyt próbálok tartani a kollégákkal(fiúkkal-lányokkal egyaránt), erre megkapom, hogy kik fűznek.

Már ott tartok, hogy félek bárkivel is összejönni. Már megtanultam a leckét egy-két nagyobb pofára esés után, hogy aki udvarol annak max egy strigula lennék.

Így inkább nem is erőltetem, hogy kapcsolatom legyen. Élem inkább az életem és keresek célokat amiket elérhetek.


Általános és középiskolában nem voltam sose népszerű inkább határ eset vagy lelkileg bántalmaztak. Amióta a munkahelyemre kerültem és ámblokk a felnőtt életbe léptem, azóta van ez a helyzet. Tök mindegy milyen ruha van rajtam, ki vagyok-e sminkelve vagy sem, meg van-e mosva a hajam vagy sem, állandóan körülöttem legyeskednek. Pedig igyekszek figyelni arra, hogy normálisan viselkedjek, de ha meglátnak vérszemet kapnak és teszik az ajánlataikat, egyik-másik kollégával összehoznak, hogy biztos van köztünk valami stb.


Biztos van gond az önértékelésemmel, de szerintem vannak tőlem szebbek is a munkahelyemen. Csak valamiért mindig engem találnak meg.


2015. dec. 4. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nálad lehet a gond. Úgy gondolom sok másik nő is megkapja ezt, akár azok közül akikkel dolgozol, csak ők máshogy kezelik. Azt hiszed, hogy mindnek csak dugni kellesz. De ezt csak hiszed. Tudni nem tudod, mert nem próbáltad eggyel sem a kapcsolatot. (Legalábbis nem írtad itt le.) Egyébként is az járja, hogy kell hasonló szexuális töltetű megjegyzéseket tenni, mert különben halvérűnek néznek a nők. Úgy látszik neked nem kell ilyeneket mondani. Hogy lenne a jó neked? Két hónapig moziba, meg fagyizni jártok miután bármilyen szinten szó esne a szexről?
2015. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Soha nem volt pasid?

Lehet, ha lenne leszállnának rólad.

2015. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Munkahelyen elvből nem kezdek ki senkivel.

Mondták már, hogy ajánlkozzak fel annak akiről az első bekezdésben írtam(akit jelentettem a főnöknél), mert mindenkivel ezt csinálja és ha eseményre kerülne a sor, akkor meg fülét-farkát behúzza és nem csinál semmit. Csak nem tudhatom, hogy nálam mi lenne egy ilyennek a következménye ezért sem próbálom felvenni.

2015. dec. 4. 21:40
 4/10 A kérdező kommentje:
Volt már mindenféle kapcsolatom. Hosszabb-rövidebb, komolyabb-kevésbé komolyabb, semmi nem számít náluk.
2015. dec. 4. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Tehát sok pasid volt már?
2015. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

"23 éves lány vagyok. Amit észrevettem már jó pár éve, hogy a pasiknak csak szexre kellek. Pedig 1-2 közelebbi fiúbarátom szerint meg egy kincs vagyok."


Eddig olvastam, mert biztos vagyok benne, hogy ami ez után jön, az egy hatalmas bullshit lesz.


Az az 1-2 fiúbarát akkor papucs lehet, hogy rájuk nézni is szar érzés lehet. Te magad írod, hogy ők értékelnek, akkor meg miért nem valamelyikükkel vagy együtt? Szándékosan problémát csinálsz magadnak, hogy aztán mártírkodj, mint a többi x számú nő, aki ugyan ezekkel a baromságokkal hozakodik elő.

2015. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Állítólag sok, de pont azért próbáltam ismerkedni minél több típusú emberrel, hogy kialakítsam a saját elképzelésemet, hogy mit várok egy férfitől. Vagy épp mire lehet egy-egy karaktertől számítani(tipikus jófiú/rosszfiú stb)
2015. dec. 4. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2015. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha most azt mondanám ismerkedj velem, mert nem strigulákat gyűjtök, hanem nőt keresek, az mennyiben lenne hasznos számodra?
2015. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Sőt, egy régebbi kollégám ma meglátogatott az osztályon, és kérdezte mikor megyünk randizni, a pénz nem számít, meg aludjak nála, mert ő magányos stb." Ha erre nem tudod felelni, hogy akkor ha meghoditasz kedvességeddel, szellemességeddel, ragaszkodásoddal, stb. Akkor mi a ....rt vársz??????
2015. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!