Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok erről az üzenetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az üzenetről, amit reménytelen szerelmem írt?

Figyelt kérdés

Milyen üzenete van neki? Milyen benyomást sugall a lányról? Nehéz értelmeznem, hogy ez a levél mi? Szükségem van egy kivülálló véleményére is


Ezeket a sorokat egy találkozás után írta, 2 év után láttuk egymást újra. Ő régen szeretett én viszont nem és távolság is nagy volt


" Annyira jó volt téged látni, megölelni. El se hiszed h mennyire nagy örömmel töltött el, már rég voltam ilyen lelkes kisgyerek. Aznap este te ragyogtattál.. Jól éreztem magam úgy igazán. Hiányoztál nagyon, még a csókod is. Bármennyire is tiltott mégis epekedtem utánna. Már nem szerelmet érzek, ez biztos. Erre az este is rámutatott, már messze menően nem jöttem lázba attól. Inkább olyat éreztem h itt van egy meghatározó emberke a múltamból, akit úgy megölelgetnék, babusgatnék, ölelnék és sokkal inkább egy őszinte beszélgetést folytatnék vele mindenről ami éppen eszünkbe jut, akit egész este hallgatnék. Jó érzés volt amikor a padon ülve hozzám bújtál, meglepett tény 😀 Láttam szemedben egyfajta szomorúságot amikor a régi érzésekről meséltem. De azok már módosultak ez már biztos, inkább köteléknek nevezném, amin már változtatni nem lehet. Sőt nem is szeretnék. Több fájdalom érne az oldalon mint a vágyakozás által amit akkoriban átéltem. Szóval már egy jó ideje nem reménykedek abban h egypár lennénk valaha is. (ezt így nyíltan valahogy le kellett írnom).Szóval ne félj attól h megbántasz, vagy h bármit tenned kéne. Villamoson is csak bámultunk egyikünk se tudta h most mi is lenne a helyes.... Egy felejthetetlen önfeledt estét szerettem volna veled, ezt meg is kaptam hála neked 🙂 😀 Tudom h néha olyan jó lenne ha a múlt fájdalma nem lenne, talán más lenne ha egy emlékezet kiesés után látnálak.Vajon akkor mit jelentenél nekem.. Érdekes kérdés nemde? 😀 Szeretném tudni későbbiekben is h mi van veled, mert mindig érdekelni fog h mi van veled 😀 Imádni való kis gazfickó vagy :DD Kívánom neked h légy boldog és hogy más embernek is okozz annyi örömöt, tapasztalatot mint nekem 🙂

"



2017. márc. 18. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Kedves vagy/voltál neki,de már nem szerelemmel szeret.Ennyi a lényege.
2017. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meséld el kérlek a háttér történetet mert kíváncsi vagyok :/
2017. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyértelműen írta le. Azt kell érteni, amit olvasol. Szerelmes volt beléd, ma már nem, de mint embert még most is nagyon kedvel. Azaz kedvelésnél sokkal több, de nem szerelem. Szeret a társaságodban lenni. A jelenléted sokat ad neki mint érzelmileg, mint hangulatilag, mint lelkileg, mindenhogy feltölti.
2017. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jött le, hogy erővel elnyomja magában az érzéseit, de csak egy mozdulatot kéne tenned, és röpülne hozzád.

Nem tudom, mi volt az oka, hogy reménytelen maradt az a szerelem, de ez a nő többet érdemelt volna. Ez egy nagyon szép, megható, őszinte szerelmi vallomás, még ha visszatekintő is.

2017. márc. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es! Ott a pont! 👌
2017. márc. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


Magam se tudom h igazából h érez, vagy h se. Az biztos h továbbra se lesz semmi se köztünk, max majd évek múltán megint összefutunk dumálni.


Nehéz eset, mert mást mond mint amit mutat. Tekintetében óriási fájdalmat láttam... Mégse küldött el a fenébe


Azért nem jöttünk össze, mert én nem szerettem őt szerelemből, távolság is volt köztünk. Ami leküzdhető lett volna, viszont én nem akartam ebből többet. Ennyi

2017. márc. 20. 21:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Kellemes élmény és emlék ennyi!Lehet ha akkor kezdeményezel akkor belement volna most már nem!V
2017. márc. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy pedig még mindíg vàgyakozik utánad és benne lenne egy kalandba!:D
2017. márc. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!