Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, reménytelen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, reménytelen? Normális válaszokat, és tanácsot szeretnék.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sok hasonló kérdés van itt, de szeretném, ha segítenétek. Ti mit tennétek? Még nem volt barátom, és nem vagyok bátor, nem merek lépni.

Szóval az srác egy hipermarketben dolgozik, és amikor mentem vásárolni, akkor mindig hozott olcsóbb termékeket. Aztán egyszer karácsony előtt rám írt, nem beszéltünk hosszan, de örültem, hogy érdeklődött irántam. Még a profilképem is belájkolta. Azóta nem írt, lehet, hogy én rontottam el? Nekem kellett volna írnom? De ha nem érdeklem, akkor csak lejáratom magam. Viszont úgy tud rám nézni, az valami leírhatatlan, olyan szép szeme van. De semmit nem kérdez, ha ott vagyok és vásárolok.Mondjuk igaz, hogy nem egyedül járok vásárolni.

Egy dolog kiábrándító, taszító, sajnos folyamatosan szexszel kapcsolatos képeket oszt meg. Ezért már az elején törölnöm kellett volna? Éppenséggel tudom, hogy nincs barátnője, mert azt elmondta, még régebben.


2015. febr. 12. 20:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha meglát minket, és mi pont nem vesszük észre, akkor hangosan köszön, hogy felhívja magára a figyelmet. Lehet, hogy csak annak örül, hogy ismerősöket lát?
2015. febr. 12. 20:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Főként az lehet, hogy kell neki a nő.
2015. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért járatnád le magad, ha írsz neki?
2015. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert, ha nem érdeklem, szóval nem ciki? Nem tudom.
2015. febr. 12. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelnéd akkor mindenhol leszarna.
2015. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
írj neki bátran. díjazni fogja. (lehet, hogy pont arra vár)
2015. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!