Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szeretett? Korlátl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeretett? Korlátlan véleményeket kérek ki hogyan lássa?!

Figyelt kérdés
sziasztok egy kis történetet hozok nektek szeretném ha minél többen a véleményüket nyilvánítanák. tavaly tavasszal megismerkedtem egy lánnyal, odáig voltunk egymásért első perctől fogva, 9 hónapja eggyütt voltunk e hónapban rengeteg akadájon mentünk keresztül és a 9.-ik hónapban én mondtam neki h tartsunk szünetet mert nekem sok ez az akadály. 3 napja újra összejöttönk 1 hónapig nem beszéltünk csak felszínessen de csak neten vagy telefonba, tegnap érkezett a telefon hogy a leányzó férjhez ment szétmar bellülről a fájdalom és a szégyen érzet nem tudom mit gondoljak tudom erősnek kell lennem és fel kell áljak a padlóról mert ez igy nem mehet csak 1 napja van férjnél és mardos a tudat, hogy képes volt ezt megtenni, igaz én szakitottam elsönek egyhónapra de az idő alatt jöttem rá hogy menyire is szeretem nem vagyok szerelmes romantikus tipus de nagyon csunyan padlóra küldött, szerintetek kinek van ebbe igaza ? én az a 23 éves férfivagyok aki nem nagy érzelmes inkánn macsó tipus és végem ismerösök barátok is tudnak az esetről és legszivessebben elbujnék a föld alá anyira megalázó. szerintetek szeretett? 9 hónapig napi töbször esküdött fel h ő nagyon nagyon szeret és csomoszor bizonyitotta ezt én kevésbé szerettem anyira mint ahogyan ő engem akkor miért tett ilyent ?

2017. márc. 19. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ilyen minőségben kommunikáltatok egymással is, akkor nem csodálom, hogy nem sikerült közös nevezőre jutni. De egyébként nem gondolnám, hogy komoly voltál neki. Ha az lettél volna, akkor nem tudott volna melletted ilyen gyorsan vőlegényt meg lagzit "szerezni".
2017. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy hónap alatt le szervezték a polgárit az idő alatt amíg távol voltunk egymástól nem volt lagzi. mindez tegnap történt, de 9.honapig napiszinten beszéltunk még ha távol is volt 24-ből 12 telefonáltunk vagy írtunk
2017. márc. 19. 12:38
 3/7 A kérdező kommentje:
de tudom, hogy nem szereti a mostani férjét érzem. nem tud senkit megszeretni az ember pár nap alatt
2017. márc. 19. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha ennyire bizonygatta mennyire szeret, akkor két opció van.

Vagy hazudott végig, ekkor érthető miért tette túl magát a dolgon ilyen gyorsan és miért ment férjhez.

Vagy saját egójának és neked bizonyította a házassággal, hogy igenis képes magának párt találni rajtad kívül is, ezzel visszavágva neked a szünetért. Édesanyám elmondása szerint ilyen ok miatt házasodott régen össze édesapámmal.

No már most amit tehetsz, az az, hogy leülsz vele SZEMÉLYESEN beszélgetni - mondjuk elhívod azzal az indokkal, hogy véglegesen megbeszéljétek a dolgot és lezárjátok - és ha kicsit is figyelsz látni fogod rajta, hogy szeret-e még! Ha pedig azt látod, akkor mindenképp van esélyed. Egy próbát megér.

2017. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért az "akadájon" és a "9.-ik" után kiégett a retinám.


Mindenesetre azt kell hogy mondjam, hogy egyáltalán nem szeretett.

2017. márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem belevaló csaj, pacsit neki.

Nem kellett neked kesett mást :) mi ezen a probléma?

Tudomásul vette

2017. márc. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég furán írsz, ne bántódj meg, de ha abból a rétegből vagytok, amelyikre gondolok, akkor lehet azért házasodtak össze, mert kell nekik valami szocpol vagy ilyenek...
2017. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!