Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek normális dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog ha a fiam ajándékot küld a volt barátnőjének?

Figyelt kérdés
Szakitottak 2 honapja, akkor minek küld neki ajándékot, igy nehéz lesz a lezárás.
2017. márc. 20. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

mert még reménykedik.

vica versa

az én csajom mielőtt kidobott, még karácsonyra sem vett nekem semmit...még csak azt sem mondta hogy boldog karácsonyt. pedig nem csaltam meg.

legalább szülinapomra írt egy smst, jah meg persze előtte 3 nappal dobott ki.


szóval ahol vége, ott vége, ahol még mennek ilyen nyálaskodások, odd nincs vége, és égve tartják a parazsat.

2017. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zavar ? Nem mindegy az?!
2017. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi van, ha kibékültek csak neked nem mondta el? Nem tudhatod mi zajlik a fejében. Ez kettőjükre tartozik.
2017. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem bekultek ki. Csak nem ertem ot, mikor mar neki is a vege a kapcsolatnak terhes volt. Nem voltak mar boldogok.
2017. márc. 20. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod mit érezhet. Anyám is állandóan azt hitte tudja mi megy le a párkapcsolatainkban..Pedig sosem találta el, még csak azt sem mennyire kötődünk egyikhez-másikhoz. Aki nem volt komoly arra hitte hogy nagy szerelem és amiatt sopánkodott, hogy jajj biztosan összetörte a szívem, aki semmit sem jelentett. Kedves, hogy aggódsz, de ez kettejükre tartozik.
2017. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!