Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem mondta meg egyenesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondta meg egyenesen a szemembe, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

Szóval...megismertem egy férfit egy társkeresőn. Hetekig csak e-maileztünk, üzengettünk, telefonon beszéltünk. Aztán megvolt az első randi, majd a második. Dúlt a szerelem, annak ellenére, hogy több száz kilóméterre laktunk egymástól. ...

Majd egyik napról a másikra szakított..pontosabban annyit mondott nem tudunk most olyan sokat találkozni, de hívni fog csak ritkábban. Egyikünknek sem volt egyszerű akkoriban az élete (mindketten válófélben voltunk...stb)

Ok..felfogtam..bár egy világ dőlt össze bennem...

Persze nem hívott...2 hónapig semmi, aztán egyre többször írt nekem... Nem volt szeretlek..hiányzol...stb...de azt elárulta, hogy még mindig nagyon sokat gondol rám. Jól elvoltunk...amikor írt válaszoltam...de nem akartam tolakodni.. Épp költözés előtt állt és elmondta, hogy abban a városban is nézelődik munka után ahol én élek. Őszintén meglepett... Még mindig nem találkoztunk..csak írtunk egymásnak..

Egyik nap a lakásokon dilemmáztunk, mert én is költöznék...de én a gyerkeim miatt maradok a városban..., hogy ki merre hogyan...aztán következő nap már nem válaszolt amikor írtam neki.

Ennek már 2 hónapja. Közben én hivatalosan is elváltam, de ezt ő nem tudja.

Csak annyit kértem tőle, ha kellek..de még időre van szüksége (munka, lakás..stb miatt) mondja meg..beszéljük meg. Ha meg már nem akar tőlem semmit akkor azt mondja meg és továbblépek én is. De nem válaszolt....egy üzenetemre sem...

Ez az amit nem értek. Miért nem volt képes egyenesen megmondani, hogy döntött? Felnőtt nő vagyok...nem ugrok a kútba, ha van neki v.ki vagy nem ebbe a városba költözött vagy bármi... de ez, hogy csak így felszívódik.

Tapasztalatlan vagyok a pasizás terén...20 évig éltem volt férjemmel és azóta ő volt az első férfi akit közel engedtem magamhoz....


2017. márc. 23. 12:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy meggondolta magát és mégsem válik?

Fura a szakítás pszichológiája.

Amikor mi már öltük egymást párommal, nem volt más megoldás, szakítottunk. Akkor nagyon felszabadultnak éreztem magam, egy idő után társkeresőre is regisztráltam.

Aztán egyre erősebben jött az érzés hogy még mindig őt szeretem, de nagyon.

Így vissza is vonultam a társkeresőzéstől, ill. az új (még laza) kapcsolatokat is megszüntettem egyik napról a másikra.

Nem lehet hogy ő is olyan ökör mint én és újra akar játszani a régi pályán?

2017. márc. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó pár ilyen felszívódós pasihoz lesz még "szerencséd"..nekik sincs ínyükre gerincesen megmondani az okokat minden esetben(de majd úgyis megmagyarázzák, de).

Ugye 1x már megtette, hogy 2 hónapig képcső volt nála, most lehet ezt ismétli...talonban tart, ha nem lesz jobb tőled újra beveti a hódítás összes trükkjét, amit csak ismer.Szükséged van erre?

Amit tudok javasolni, az az, hogy lépj túl rajta.Ehhez nem kell az ő elbocsátó szép üzenete.A jelleme kiderült, innentől nincs mire várni a továbbiakban.Próbálkozz más férfivel.Ennek nincs értelme, hogy őt várod mikor lesz rád ismét 2 perce.

2017. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, sok oka lehet a viselkedésének.

Akár az is, amit az első írt, hogy meggondolta magát és mégsem válik.

Lehet, hogy te csak a "kapaszkodó" voltál számára, aki kihúzta a házasságból, de a továbbiakban már nincs rád szüksége.

Lehet, hogy a hirtelen jött szabadság arra ösztönzi, hogy kiélje magát és csajozzon.

Bármelyik is: az már biztosan kiderült, hogy gerinctelen alak, aki semmibe veszi a kérésed. Ezek után fel sem kéne merülnie, hogy vársz rá...

2017. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es. Eszembe jutott már nekem is, hogy kibélkültek. Amikor mi megismertük egymást már 5 hónapja külön voltak, mert a nő 2x is megcsalta... Ahogy kivettem a szavaiból a nő már nagyon válna...

Kedves 2-es... Tudom, hogy tovább kell lépni...próbálok is hidd el...csak rohadtul nem könnyű... Ő minden volt ami az exem nem (és nem csak megjátszotta ami nekem hiányzott, mert semmit nem tudott arról miért váltam el). Azt is tudom, hogy vele már nem lesz semmi, legfőképp azért mert az én részemről már nincs bizalom. Csak ez a felszívodók téma...Mikor utoljára ilyen helyzetben voltam 17 voltam.. :) Akkor még elfogadható ez...de most így ..én biztos nem tudnék így lezárni semmit se... :(

2017. márc. 23. 12:27
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ezzel a angolos távozással nem tudsz mit tenni.Rengeteg pasi sajátos tulajdonsága, ahogy jó pár nő is gyakorolja ezt a fajta lelépési módot.Jellemhiba.Gyógyíthatatlan.Te hiába nem tudsz így lelépni(én sem), de mások tudnak.Ez nekik természetes dolog, bennük nem kelt rossz érzést, max.akkor, ha velük teszik meg, de tanulni nem fognak belőle.Éld az életed és keress mást.Jobbat nem tudsz tenni.

2-es voltam.

2017. márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%
Én összejövök veled, de csak ha szeretsz sokat szexelni! :)
2017. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Most jót mosolyogtam kedves utolsó válaszoló! Kedves vagy! :)
2017. márc. 23. 13:01
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
Örülök, hogy mosolyt csalhattam az arcodra! :D Egyébként én tényleg szeretek sokat szexelni...:P
2017. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

"Egyébként én tényleg szeretek sokat szexelni."


ja. Én is!

Az jó dolog.

A jó dolgokat meg ugye szeressük.

2017. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Így van kedves #9-es! :DDDD
2017. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!