Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fájdalmas egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájdalmas egy nőnek egyenesen megmondania azt, ha már nem akar beszélgetni?

Figyelt kérdés

Agyf aszt kapok ettől...

Mire jó a terelés és kerülés?


2014. aug. 30. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Arra, hogy agyf**zt kapjál!

20/L

2014. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán attól fél, hogy megbánt.
2014. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyaralni volt a lány 9 napig. Az alatt végig bejelentkezett, tegnap reggel már otthon volt, akkor is írt. De aztán volt egy sulis megbeszélésen ahol mondták h este (tegnap) lesz közös találkozó. Ezt megírta du. még időben aztán este beközli h lehet, ma este meg mennek bulizni ugyanúgy a nagyobb társasággal. Írta h vasárnap csak az enyém lesz. Ja persze, nem marad más programja, akkor jó leszek vasárnapra nem? Mert hétfőn már suli neki. Úgy érzem, kezd hanyagolni. Hónapok óta dumálunk minden áldott nap. Sajna messze lakik. :S
2014. aug. 30. 11:36
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Talán nem akar megbántani.

2. Már megmondta egyszer, kétszer, stb..., de nem akart megérteni és ezzel életbe lép az 1. pont.

3. Nincs elég vér a pucájában, mert egyszerűbb eltűnni, mint elmondani az igazat. 32N

2014. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Szerintem feleslegesen sértődsz be. Nem csak te létezel, nélküled is van saját élete, ne várd hogy csak utánad koslasson.
2014. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nézd,ha nem kellesz neki igazán,akkor ezzel nem tudsz mit csinálni,és ő sem.Az érzéseket nem lehet irányítani.Neki megvan a maga kis élete,világa,és lehet,hogy te ebbe nem férsz bele.Előfordul az ilyesmi.Megbántani meg nyilván nem akar.
2014. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: értelek, de merem remélni, hogy nem így van. Hiszen ha így lenne, nem jelentkezett volna be nyaralása alatt is minden nap nem? Csak olyan érdekes, h nem a lelki társa az első neki, ha hazaér, hanem a ma esti berúgás....:S
2014. aug. 30. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem akar megbántani, reménykedik, hogy tudomásul veszed, hogy egyébként van saját élete rajtad kívül is, és ezt normális ember elfogadja. Nekem volt olyan beszélgetőpartnerem, aki (pasi létére) azon hisztizett az interneten, hogy nem ülök állandóan itt, hogy vele beszéljek, de hát nekem van munkám is, van egy családom (szüleim, testvérem), vannak biológiai szükségleteim (evés, ivás, wc...), esetleg a lakásból is kimozdulok akkor is, ha nem muszáj, nem értett a szép szóból. Na, mikor már nagyon nyafogott, kénytelen voltam keményebben megmondani neki, hogy nem csak ő létezik a világon, én meg nem vagyok hozzánőve az internethez. Ha már az elején így viselkedik, milyen zsarnok lenne az életben egy kapcsolatban? Nem hiányzik az ilyen.
2014. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én sem itt ülök állandóan, esténként szoktunk beszélgetni. Nekem is van azért életem simán rajta kívül is, de azért rosszul esik, h nem egyenes velem, ha így is van. Megmondtam neki, ha már nem élvezi a beszélgetéseket, akkor csak köszönjön el és én tudomásul veszem. De az nehezen hihető, hogy tegnap reggel már korábban írt, hogy ébren vagyok-e, ma én írtam rá reggel és semmi. Pedig otthon van a lakásban. Ez több, mint valószínű, mert hajnalban ért ma haza az esti találkozójukról.
2014. aug. 30. 12:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne kövesd el azt a hibát, amit az én egykori beszélgetőpartnerem. Velem is volt olyan, hogy be voltam lépve a neten, de nem ültem a gép mellett, mert anyukám szólt, hogy segítenem kéne neki megszerkeszteni egy űrlapot a munkájához például, nyilván ilyenkor nem az internetes kapcsolatok az elsők. A barátaim tudják, mi a szitu, ha hirtelen eltűnök. Ha jelent ő neked valamit, ne játszd el butaságokkal, legyél türelmes és megértő.
2014. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!