Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire bunkóság valakivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bunkóság valakivel a születésnapján szakítani?

Figyelt kérdés

Pont ez történt ma velem :(

Már eleve kivoltam, mikor tegnap közölte, hogy ma nem ér rá, erre nemrég írt egy regényt, hogy vége.

Csak szerintem bunkóság ez picit? Pont most, mikor tudta mennyire várom ezt a napot...


2017. ápr. 1. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De, eléggé... Várhatott volna legalább egy hetet.. :/
2017. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, szegény. Hát elég nagy tahóság elcseszni a napodat. Miért szakított?
2017. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pofánb*sznám. Pardon.
2017. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2

Állítása szerint rá eröltettem dolgokat, mikor mindíg megkérdeztem mindenről akár többször is, és benne volt. Ezt be is látja, de "látnom kellett volna, hogy nem akarja". Hát oké...

#3

Azért azt nem, bár gondolatban... :)

2017. ápr. 1. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon az, ráadásul üzenetben duplán az.
2017. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megtehette volna előbb is, valószínűleg tegnap ezért nem ért rád.

Nem akarta tovább húzni, azt meg főleg nem, hogy a születésnapodon ott kelljen jó képet vágni hozzád, miközben tudja, hogy nem szeret. Sajnálom, hidd el.

2017. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Raadasul hogy meg szebb legyen a szituacio, nalunk ugy volt, hogy szuletesnapom alkalmabol vacsorazni mentunk (kiruccantunk igazabol, volt tengerpart, gyertyafeny meg minden giccs), gyonyoru ajandekot kaptam.... majd masnap szakitott velem :"D. Ma mar csak rohogni tudok az eseten.
2017. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem félig fordítva volt. A barátnőm születésnapja eszméletlenül jól sikerült, ajándék, ünneplés kettesben, ünneplés a családdal. Majd este kidobott. Fsza volt :D
2017. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az üzenetrészen kívül nem bunkóság.

Ha a szülinapodon ÉRZI ÚGY(bocsi a nagybetűkért), akkor tegye akkor.

Abban viszont igazad van, hogy nem kellett volna látnod. Nem látnok vagy, hanem ember. Onnantól, hogy igent mondott, az ő felelőssége.

Tudom, hogy nem egyezik a véleményem a többséggel. De szerintem az időben sosincs kivetnivaló. A mottóm: akkor kell cselekedni, amikor az érzelem felszínre tör. Eszerint élek, és ha más is, azt elfogadom.

2017. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nemsoká kibékültök, csak igy spórolt az ajándékkal hogy nem kellett venni semmit :D
2017. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!