Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bunkóság elhozni az ex vőlegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság elhozni az ex vőlegényemtől a szekrényt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén hangzik, de napok óta ezen filózok. Volt párommal 4 évig laktunk együtt abban a lakásban, amit az ő szülei vásároltak, hogy egyetem alatt legyen hol laknunk. Most nemrég szakítottam, elköltöztem, de a nagyja cuccomért most hétvégére sikerült autót szereznem. Amit nem tudok, az az, hogy ebben a szituban illik-e elhozni a szekrényt. Évekig a szülei lakásában éltem albérlet fizetése nélkül, cserébe én bútoroztam be nagyjából a lakást a beköltözés előtt (szülői segítséggel akkor még). A falipolcokat, komódot, ilyesmit ezembe sem jutna elhozni, de az új albiban szükségem lesz egy ruhásszekrényre. Ha viszont elhozom, akkor neki nem lesz, amit nem érzek fairnek, ha már nála laktam ilyen sokáig.

Szerintetek hogy kéne csinálni? Bocsi, ha kicsit kusza lett, ordítoznak körülöttem.

23N


2016. máj. 25. 13:48
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
88%
Én nem hoznám el, vagy esetleg megbeszélném az ex-szel a szekrény kérdést.
2016. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
46%
én elhoznám. nem hiszem, hogy akkora érvágád lenne nekik, ha lakást tudtak venni. neked most nagyobb szükséged lesz rá-szerintem
2016. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg tőle, hogy elviheted. Én inkább nem vinném egyébként.
2016. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg tőle, hogy elviheted. Én inkább nem vinném egyébként. Fillérekért vehetsz a vaterán másikat.
2016. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%
Végülis a szüleid adták a pénzt rá,hivatkozhatsz erre,a fali polcok nála maradnak,szerintem nem nagy kérés ha egy szekrényt el szeretnél vinni.Beszéljétek meg.Ideiglenesen tud venni valami kis ikeás összerakható szekrényt.20ezerért már kap.Neked viszont a kaukióval együtt azért szerintem most megerőltetőbb lenne az a 20ezer.
2016. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
66%
Én nem hoznám el, egy szekrénnyel nem lesz nagyobb hasznom.Szerintem te se hozd el, mert bunkónak fog hinni.Hagyd a francba, kezdj el dolgozni és vegyél egyet, hidd el jobb érzés lesz.
2016. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Tetszik, hogy nem gyűlölködsz és akarsz rosszat. Szerintem ő is tudja, hogy a foglaló és az új lakásba a berendezés nem olcsó, biztosan meg lehet beszélni.

Ha a rezsibe beszálltál, akkor én a helyedben rákérdeznék, viszont ha kell neki nem erőlködnék.

2016. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Ott hagynék mindent neki, az emlékeimmel együtt.Inkább vegyél egy másikat,használtan is tudnál venni.
2016. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%
Ha te vetted a bútort,hozd el.
2016. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Nehogy a végén te gyere ki rosszul az egészből, milyen filléreskedő vagy.

Én megkérdezném, hogy szüksége van-e a szekrényre, vagy nem tervez-e másikat helyette, mert akkor nehogy kirakja, mert nekem kéne. Valahogy ilyen finoman jelezném, nem úgy, hogy neked az most feltétlenül kell.

2016. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!