Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak szerintem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szerelmes belem vagy remeket latok?

Figyelt kérdés

Az egyetlen exem, akivel neha osszefutok es tartom a kapcsolatot...azt gondoltam eddig hogy egyben a haverom is.

6eve jartunk egymassal, de bekeben valtunk el.


Olykor osszefutunk..kavezas...ebed...mozi ...hulyules. Stb.

Mivel nem vagyunk amr tinik, igy gondoltam megbeszeltuk, hogy egyikonk sem erez semmit es maradhatunk haverok.

En teljesen megbizom benne minden teren, s tudom furan hangzik de szamomra O olyan mintha pl. Az unokatesom lenne es egyben a haverom is.

Szeretetbol szeretem mint embert, de a ferfit mar reg nem latom benne.


De O szamomra fura.

Tegnap amikor talalkoztunk nekem sok volt kicsit.

Olelgetett

Atkarolva akart setalni velem... Simogatta es puszilgatta az arcomat...

Teljesen ugy tunhettunk masoknak,mintha jarnank.

Es ez engem elegge zavart plusz kellemetlennek ereztem.

Finoman megkerdeztem Tole hogy erez.e irantam valamit.

Mire azt mondta szeretetbol szeret de kesobb ha elengedne magat,siman belem tudna zugni.


Ezen meghokkentem, hisz eddig ezt egy szoval sem emlitette...


Illetve ami engem tegnap lesokkolt: eltervezte hogy nyaron menjunk el ketten nyaralni Kulfoldre 1hetre.


Szamomra ez igen kellemetlen.


Eddug ugy ereztem letisztaztuk.hogy egyikonk sem akar tobbet.

De nekem ez kezd kellemetlenne valni.


Ha szerelmes belem most is akkor miert nem vallja be?


Ha pedig nem az, akkor miert viselkedik velem igy ahogy?


2017. ápr. 2. 11:50
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem akar megijeszteni, így az álomvilágodba tart.


Vagy: ő sincs tisztába vele, hogy a szíve és az esze ellentétbe áll egymással! És már rég visszaszeretett beléd, csak még a tudatos része nem jött rá. (ez elég gyakori dolog szokott lenni)

2017. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon ertekes es szeretheto embernek gondolom. Es nem szeretnem elvesziteni... De ez a szituacio szamomra olyan furcsa es zavarbaejto.

Nem tudom hogyan kezeljem.


En erezni soha nem tudnek mar iranta, haverkent tekintek Ra.

Megbantani sem szeretnem.

De tegnap kezdett idegesiteni hogy egesz este haritanom kellett, mert folyamatosan benne volt az intimszferamban es olelgetett, a fulemhez hajolt es sugdosott... esatobbi.


Velemeny es tippek?

2017. ápr. 2. 11:53
 3/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Tipp: megmondod neki, hogy amit csinál az neked sok. Te mint barát tudsz rá csak gondolni.

Ha nem változik, marad az ignorálás.


Oké emberileg nagy szerű stb stb... de ha nem működik akkor nem működik. Tudomásul kell venned! És akkor teszed a legjobbat, ha nem lógsz ott az orra előtt mint a jutalom csont.

2017. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kellemetlen, akkor szólj neki, hogy bocsi, de ez egy barátságba nem fér bele, legyen szíves visszább venni.
2017. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen szerelmes beléd!(Talán félsz magadnak bevallani?Mert a leírtak alapján egyértelműen a dolog)

Udvarol neked próbál visszaszerezni ennyire egyszerű a képlet.

Egy ilyen ex sose lesz úgy a haverod ahogy azt te képzeled pont azért mert szerelmes beléd.

Ha találkozgattok meg beszélsz vele akkor azzal csak azt éred el hogy folyton tartod benne a "szerelmi lángot".

Akármennyire a haverja akarsz lenni egy ideig teljesen meg kell vele szakítanod a kapcsolatot nem csak találkozás téren hanem se telefonálás meg FB messennger és hasonlók.

Pl. egy jó fél évig, és el fog aludni benne is a szerelmi láng irántad.

Én is voltam az exed helyében és az én exem is ezt csinálta amit most javasoltam neked, egy fél évig szóba se ált velem semmilyen szintem mert miután megmondta hogy már nem akar semmit utána is nyomultam rá, azóta is jóban vagyunk de már nem érzek úgy iránta.

Vagy megteszed ezt a lépést vagy találkozgatsz vele és folyton kellemetlen szitukba fog hozni.

2017. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi volt a szakítás oka?

És miért gondolod úgy hogy ő se érez már semmit még ha azt is mondta szakításkor?

2017. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És mióta szakítottatok?
2017. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kb 6evvek ezelott jartunk.

En szakitottam vele. Kamus volt..megbizhatatlan es mar nem szerettem.


Szakitasunk utan 3 vagy 4evig nem beszeltunk. Nem volt ismerosom facebookon..stb. Total megszakadt a kapcsolatunk.

Most 1vagy 2eve jelolt be facebookon es innen indult a haversag

2017. ápr. 4. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!