Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátom feleségébe és szerintem Ő is belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akivel gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Mondhatni, hogy együtt nőttünk fel. A barátom már 4 éve együtt volt a barátnőjével és idén májusban elvette feleségül. (Én 30 éves vagyok, a barátom 29, a felesége pedig 26.)

Amióta ismerem a barátom párját, nekem azóta nagyon tetszik. Mindig arra gondolok, hogyha én ismerem meg előbb, akkor most az én feleségem lenne és nem a barátomé. Ez nagyon elszomorít! :/ Nagyon jól el szoktunk beszélgetni és nagyon jól megérjük egymást ha találkozunk. Néha már az a helyzet, hogy nem azért találkozom a barátommal, hogy vele beszélgessek, hanem azért, hogy lássam a feleségét. Érzem, sőt tudom, hogy én is tetszem neki, mert ha pl egy baráti társaságban többen vagyunk, akkor folyamatosan figyel engem. Ha pedig ránézek, akkor gyorsan elfordítja a fejét. Ráadásul az egyik barátnőjének - akit én is ismerek - megemlítette kb. egy hete, hogy milyen helyes vagyok és csodálkozik, hogy nincs most barátnőm. Korábban nem volt ennyire érdeklődő felém, mert nekem is volt barátnőm és nem mert jeleket adni. Kb egy éve, amikor szakítottam a barátnőmmel, azóta Ő rengeteget foglakozik velem. Mindig kérdezősködik, hogy hol voltam, van-e már másik barátnő az életemben, ismerkedem-e most valakivel stb... Szerintem féltékenységből kérdezgeti ezeket. Nem tudom... nagyon tanácstalan és bizonytalan vagyok.

A barátomhoz pedig szerintem csak azért ment hozzá, mert esküvő előtt az utolsó pillanatban már nem akart már visszalépni. Óriási botrány lett volna belőle mindenki részéről.

Nagyon rossz szituáció! Szerintetek mit kéne tennem? Arra gondoltam, hogy tiszta vizet öntök a pohárba és elmondom Neki az érzéseimet négyszemközt. Bár azt sem tudom, hogy az hova vezetne... De éljünk le egy életet boldogtalanul inkább?? A barátommal már most elég sokat veszekednek, pedig nem is olyan régóta házasok. Ha nyílt kártyákkal játszom, akkor viszont elvesztek egy nagyon jó barátot és szerzek több ellenséget is. Ezt sem akarom! Pusztán az etika miatt inkább hallgassak mindörökre??

Nekem nagyon tetszik ez a lány!!! Szinte hiányzik, ha nincs a közelemben.



2015. júl. 20. 14:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Csajok előtt a pasik. A barátod akkor is ott lesz veled ha egy nő már nem. Ő fog kihúzni a sz*rból és nem az, akibe jelenleg beleszerettél. Keress mást és ne tedd tönkre több embernek az életét. Egy barát barátnője (főleg a felesége!) tabunak kellene számítson.
2015. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Ha mar akkor is csak erted lett volna oda, nem megy hozza a baratodhoz.
2015. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én még abban sem vagyok biztos, hogy nem te képzelsz bele többet és a barátod felesége csak közvetlen és barátságos akar veled lenni.

Nehéz tanácsot adni. Ha kockáztatsz, lehet elveszíted mindkettőjük barátságát, de a barátodét mindenféleképpen.

Én nem tenném, de ez a te döntésed.

2015. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

A tetszés nem egyenlő a szerelemmel, és csak szinte hiányzik. Az utolsó mondataidból kivehető, higy te nem szerelmes vagy, csak vágysz erre a nőre, az pedig hogy tiltott gyümölcs, csak jobban fokozza a vágyat. Ne magyarázd be magadnak hogy szereted, felejtsd el és keress mást, amíg még nem késő, és nem szeretsz bele tényleg.

Nem hinném, hogy a barátod felesége szerelmes lenne beléd, maximum tetszel neki, de ennyiért nem érdemes mindent odadobnotok. Ha a nő félrekancsitgatna veled, megtenné mással is. Ha megteszi, ne te legyél az, akivel ezt meglépi, ne áruld el a barátodat.

2015. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Sajnos szavakkal nem lehet pontosan leírni, hogy Ő hogy viselkedik velem szemben és talán ezért "nem megy át" úgy a dolog. De hogy ez nem csak pusztán "kedvesség" a barátom felesége részéről, az is biztos! Még van pár közös jó barátunk, de a barátom felesége senkivel nem ilyen közvetlen mint velem. "Sajnos" látom amit látok! :/
2015. júl. 20. 15:03
 6/34 anonim ***** válasza:
54%
Ritka nagy patkány vagy. Tudod kit tudsz zaklatni a nyomoroddal, ha úgy érzed, hogy mindenki ki akar bszni veled? Azt a szerencsétlent, akinek a feleségét meg akarod mászni, mert ugye nincs elég nő a világon.
2015. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy le is lettem patkányozva! Ez kedves! SOHA nem venném el a barátom feleségét! Mindössze annyit kérdeztem itt, hogy mit tegyek!? Elmondjam neki, vagy nem!? Többről nem volt szó!! Sajnálom, hogy ilyen egysejtű papucsállat vagy és nem tudsz szöveget értelmezni!!!
2015. júl. 20. 15:10
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el, felejtsd el és lépj tovább. Ne zavard össze a dolgokat. Ha elmondod, mit érsz vele?

Csak azt, hogy kellemetlen, kínos és feszült lesz a hangulat, mikor a barátoddal és a feleségével leszel. Ha meg igazad van, és tetszel neki, lehet hogy visszautasít, de ott fog lappangani köztetek a szexuális feszültség, és előbb-utóbb (akár 10 vagy 20 év múlva, de megtörténik) megcsalja veled a férjét.

Keress egy szabad nőt, akibe beleszerethetsz, vedd feleségül, alapíts vele családot, és amennyire teheted, kerüld el a barátod feleségét, a lehető legkevesebbet találkozz vele, és soha,de SOHA ne legyél vele kettesben!

Ha jót akarsz magadnak, csendben maradsz és elfelejted ezt a nőt.

2015. júl. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 8. Válaszolónak! Ez egy korrekt válasz! Szerintem is ez lenne a leghelyesebb.

Bár nagyon azt érzem, hogy nekem Őt rendelte a sors.. :\ nagyon rossz ez a szituáció! Mindenesetre nem hinném, h én vagyok az első és egyetlen aki ilyen helyzetbe került.

2015. júl. 20. 16:16
 10/34 anonim ***** válasza:
59%
Biztos, hogy nem te vagy az egyetlen, aki ilyen helyzetben van kérdező. Két lehetőség közül választhatsz. Az egyik, amit 8-as vázolt, a másik pedig az, hogy keresel egy alkalmat, amikor mindhárman együtt vagytok, leülteted őket magad elé, és előadod az érzelmeidet. Így sérül a legkevésbé valaki. Aki veszthet, az te vagy a második esetben is, mivel a pár mindkét résztvevője jelen van, így köztük nem lehet félreértés. A következményeket viszont mindkét esetben vállalnod kell, és következetesen tartanod magad az eredményhez.
2015. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!