Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak, mégsem kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mégsem kellenek a normális nők?

Figyelt kérdés

Csak a legutóbbi példát hoznám fel, bár tudnék mesélni párat. Fél évvel ezelőtt ismertem meg egy férfit társkeresőn. Eleinte úgy egyeztünk meg, hogy laza kapcsolatba kezdünk, mert mindketten túl voltunk pár csalódáson. Aztán úgy alakult, hogy jól éreztük magunkat együtt és kérte, próbáljuk meg komolyan. Számomra ez akkor már nem volt kérdés, hiszen addigra kialakultak iránta érzelmeim és a kötődés. Úgy tűnt, minden a legnagyobb rendben halad, nagyon jól éreztük magunkat együtt. Imádta a főztömet, mindig megleptem, imádtam a kedvében járni mindenben. Sokszor emlegette, hogy jobbat nem is kívánhatna nálam. Nagyon boldog voltam, bár voltak apró jelek, amik miatt néha úgy éreztem, valami nincs rendben, de hittem és bíztam benne. Aztán kiderült, megismerkedésünk percétől kezdve több nővel volt kapcsolata. Ha nem velem volt, valamelyik másikkal. Óriásit csalódtam benne és nem ő volt az első, aki ezt eljátszotta velem, pedig tényleg mindent igyekszem megadni egy kapcsolatban testileg és érzelmileg egyaránt. Sokszor hallom férfiaktól, hogy eltűntek a rendes nők, mindenkinek csak a pénz számít. Egyre inkább érzem azt, hogy nem éri meg rendesnek lenni.

Még csak azt sem lehet mondani, hogy azért járok így a férfiakkal, mert a rosszfiúkat keresem, hiszen mindig teljesen átlagos férfiak tetszettek, így mindegyik exemet eszerint választottam.



2017. ápr. 2. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
44%

Így jár az, aki a "laza" kapcsolatokba veti a hitét. Megérdemelted, már ne is haragudj.

Én férfiként be merem vallani, hogy társra vágyom és nem abban bízom, hogy pár dugás után majd úgyis megkedveljük egymást. Röhejes a gondolkodásmódod.

2017. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
65%
Benne vagyok a peldáidban? A neked csalódást okozó férfiak között vagyok?
2017. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
28%
Jah és aki "laza kapcsolatot" keres az nemnormális. Szóval ne nevezd már magad olyan "jónak". Angyalka, aki előbb fekszik le valakivel, mint hogy megismerje...
2017. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
51%
Mindig vannak árulkodó jelek. No meg a laza kapcsolat tudod milyen? Mint a laza cipő, kötél. Annyit ér, mint halottnak a csók.
2017. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 A kérdező kommentje:
Már elnézést kérek, de soha életemben nem voltam kalandozós típus, három nagyon hosszú kapcsolatom volt, mindháromban hűséges voltam. A laza kapcsolat nem tudom, nálad mit jelent, az én értelmezésemben annyiban különbözött a komoly kapcsolattól, hogy nem voltunk együtt minden nap és nem lógtunk egymáson. A hűség nálam még ebben is alap volt. Nem hiszem, hogy szégyellnem kéne magam emiatt, az elején megbeszéltük a szabályokat, amiben az is benne volt, hogy nem vagyunk együtt másokkal is párhuzamosan.
2017. ápr. 2. 18:49
 6/78 A kérdező kommentje:
Moonlight Runner, igen, voltak árulkodó jelek, mint pl. a lenémított telefon vagy a "ma nem érek rá, mert fáj a gyomrom". De hol a határ a bizalmatlanság és a naivság között? Mára már nyilvánvaló, hogy ezek miért voltak, akkor nem éreztem úgy, hogy ezen ki kéne borulnom, mert bíztam benne.
2017. ápr. 2. 18:51
 7/78 anonim ***** válasza:
8%

Hogy lehet ennyi eszed?

"Nem vagyunk együtt mással párhuzamosan". Gondolom az azért ott volt a végén, hogy aha szerelmes leszel valakibe akkor vége. Ugyanis ez a laza kapcsolat.

Erre alapoztál. Most szenvedjél!:P

2017. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
46%
1 darab kapcsolat miatt általánosítasz, és kérdőre vonnál több 100e férfit?! Nem csodálkozom, hogy nem kellesz senkinek!
2017. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:
11-es, az első mondatomat ajánlanám figyelmedbe. És nem általánosítok, most is hiszem, hogy vannak még normális férfiak, de itt is folyton megy a sírás, hogy a nők kihasználják a férfiakat, holott én pont az ellenkezőjét élem meg egymás után. Akkor hogy is van ez?
2017. ápr. 2. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!