Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túl normális és rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl normális és rendes srácok miért nem kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Esetleg pár tetkó, egy két év börtön, mindenkinek emelne az ázsióján?
2016. máj. 8. 10:33
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
82%
en is magam maradok orokre
2016. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
50%

A női gondolkodást sose akard megérteni....

Mindig az a jó nekik,ami számukra megalázó,rossz...p

Ha vki rendes az unalmas nekik

2016. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem 2 perce írtad volna ki a kérdést,ezt mondtam volna:"ezen 10 perce röhögök"
2016. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
40%
Mert fiatalon a lányok még a kalandot keresik. Később, amikor túl vannak pár orgián, jöhet a megbízható kandúr, aki felneveli a gyereküket és eltartja őket. Ez genetikai szinten van így, pár kivétellel.
2016. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
54%

Milyen az a túl normális?

Valahogy ezalatt a tipikus stréber jófiúkat tudom elképzelni, akik 30 évesen még anyucinál laknak és egy poharat nem bírnak arrébb tenni, nincsenek hobbijaik meg magánéletük se, csak siránkoznak hogy az élet szar és nekik nem jut nő.


Amúgy nem ismerek egy olyan nőt sem a környezetemben, akinek börtönviselt lenne a párja. A férjem mérnök, az egyik karja, lába és a háta tele van tetoválva, akkor most ő bűnöző meg rosszfiú a szemedben, vagy hogy is van ez? Sőt képzeld, még piercingjei is vannak, és a haja is hosszú. Maga a sátán, mi? :D

2016. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
65%

Kezdem azt érezni, hogy valóban kéne egy német autót vennem és pár tetoválást csináltatnom.

Nőne persze már nem fogok, szóval csehovi elvágyódással a szemeimben fogok tekinteni a magasan lévő polcokon álló könyvekre...

2016. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
67%

Milyen az a "túl nomrális" és "rendes" a te értelmezésedben? Én az ilyenekre bukom, illetve akik ilyennek tűnnek, csak utána nem keresnek és hasonlók, ami a rendes és normális definíciójába már nekem nem fér bele... Inkább akkor már ne legyen rendes eleinte sem, legalább tudom mire számíthatok.

Ha meg azt érted ez alatt, hogy semmi élet nincs benne, a saját kis burkában él és sír, hogy nem kell senkinek, akkor nyilván a nulla vonzereje miatt nem veszik észre a lányok.

2016. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
72%
Ha már tetkóm van rossz fiú vagyok? Jeee
2016. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
27%
mert a legtöbb nő szubmisszív és azt élvezik ha alázzák
2016. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
30%
csak tudnám miért lettel lepontozva..... valaki megindokolná?
2016. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!