Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szakítás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Január végén még együtt voltam (volt)barátnőmmel, nagyon jól éreztük magunkat úgy gondoltuk mindketten hogy a kisebb szünet után jó úton haladunk. Összesen ekkor hat és fél éve voltunk együtt. Majd miután hazaértem rá 2 napra írta hogy ő nem akarja folytatni, mert sok sérelem érte a múltban. Részben igazat adok neki, mert tényleg nem volt zökkenőmentes, gyerekes dolgokból indult ki az egész veszekedés mindig. De! Egy jó ideje nem történt semmi. A karácsonyunk is nagyon jól telt.

Február elejétől megszakított minden kapcsolatot, nem volt hajlandó személyesen megmondani, hogy vége. Nekem szükségem van erre mert egyszerűen nem tudom lezárni, annak ellenére sem amit a következőkben fogok leírni.


A mai nap felhívott hogy elmondja miért nem szólt hozzám. Kiderült hogy már van párja akivel összeköltözött jóval kevesebb mint 2 hónap ismertség után. Majd mikor rákérdeztem hogy miért azt válaszolta, hogy nincs vesztenivalója.


Én most emiatt nagyon magam alatt vagyok, próbálom a gondolatokat elterelni, de nem megy. Barátaim nem igazán vannak mert ő nem nagyon tűrte meg őket. Nagyon sokszor megfordult a fejemben az öngyilkosság is (ami tudom hogy a gyengék fegyvere). Még mindig érzek iránta, szeretem annak ellenére hogy veszett ügy. Tegnapi motoros túrám során is rengetegszer rosszul voltam emiatt, hogy nem hajlandó hozzám szólni, előjöttek a régi emlékek, pedig akkor még nem is tudtam, hogy mi az igazi helyet, hogy együtt él már valakivel...


Mit tehetnék? Valaki tudna segíteni nekem?

Köszönöm!


22/F


2017. ápr. 3. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Barátaim nem igazán vannak mert ő nem nagyon tűrte meg őket. "


Örülj, hogy ilyen könnyen szabadultál! Komolyan mondom.


Nézd, a 15-16 évesen létrejövő kapcsolatok sorsa nem az, hogy életetek végéig együtt boldogan... Zárd le, nyiss egy új fejezetet és élvezd az egyedüllétet. Még sose voltál egyedül gyakorlatilag, hiszen mióta kamaszok voltatok, együtt jártatok. Felnőtt, működő kapcsolatra pedig akkor van a legjobb esélyed, ha egyedül is jól elvagy egy darabig.

2017. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel még nincs összehasonlítási alapod, ezért azt is jónak gondolod ami jó ha közepes. Velem is ez volt, sőt velem jobban kibabrált az élet,mert az első három partnerem mind szakított velem és szentül meg voltam győződve arról, hogy valamit nagyon rosszul csinálok, pedig nagyjából 1 dolgot hibáztam, rossz helyen keresgéltem. Amikor egy Nálam idősebb, tapasztaltabb lánnyal kezdtem járni azonnal éreztem, hogy megérkeztem, hogy jó helyen járok, mert működött minden. Több mint 6 évet húztunk le együtt.

Ne keseregj mert azt sem tudod mit hagytál idáig ki, ha lesz egy jó partnered akkor azon fogsz keseregni, hogy mi a fenét csináltál az elmúlt néhány évben.

Tudod ez pont olyan amíg nem vezetsz életedben egy rendes autót, most kiszálltál egy kocsiból amiről az sem tudod mi a neve, de ha beleülsz egy BMW-be akkor csukott szemmel is emlékezni fogsz rá és megkockáztatom hogy onnantól kezdve nem adod alább.

Ne nyalogassad a sebeidet, hanem ismerkedj ezerrel, próbálj minél több Nővel beszélgetni, tapasztalj és figyelj.

39F

2017. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
Menj le gyúrni. Utána meg verj be 1-2 sört. Én ezt csináltam, működött.
2017. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!