Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Többször megalázott, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször megalázott, mégis visszavárom?

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam még ennyire megalázó helyzetben. Egy férfi annyira az ujjai köré csavart, hogy nem bírok megszabadulni a bűvköréből. Fél évig tartó kapcsolatunk alatt háromszor bocsátottam meg neki olyan dolgot, amit azelőtt soha senkinek. Mint utóbb kiderült, végighazudta a kapcsolatunkat, több nővel együtt volt. Szakítottam vele, de mégis azt érzem, megőrülök a hiányától. Rettentően manipulatív, megismerte a leggyengébb pontomat és mindig ott támad. Pontosan tudom, hogy mindent érdekből csinál, mégis lehetetlennek érzem, hogy nemet mondjak neki. Nem válaszolok a leveleire, ennyi tartás maradt bennem. Viszont jól tudom, ha személyesen felkeresne, nem tudnék neki ellenállni. Sokszor olyan érzésem van, mintha nem lennék ura a cselekedeteimnek, az eszem tudja, mit kell tennem, de a szívem egyenesen mást diktál.

Már tudom, a kapcsolatunk alatt olyan tulajdonságokkal ruháztam fel magamban, ami nincs, de azokat akartam látni benne és ebbe a képbe szerettem bele. Fogalmam sincs, hogyan tudnék belőle kiábrándulni.


Szeretnék tanácsokat kérni, hogy miként lehetne ezt az őrületet megszüntetni, ami bennem van? Szeretnék egy normális kapcsolatot, normális férfit, aki értékeli, hogy hagyományos értékrend szerint élek és igyekszem mindent megadni, amit egy nő adhat a férfinak. Így viszont beleragadtam egy borzasztóan méltatlan helyzetbe.



2017. ápr. 4. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez csak úgy fog menni, ha lesz*rod, nem veszel róla tudomást és nem dőlsz be neki többet. Tudom, mocskos nehéz, de csak ez fog segíteni. Később megköszönöd magadnak.
2017. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki h..lye, az meg is érdemli, de ne sírjon utána.

Ha nincs egy szemernyi önbecsülésed se, akkor meg is érdemled! Ez kell neked.

Gondolom az se lenne gond neked, ha csak egy lyuknak, egy használati tárgynak néz téged, de te akkor is visszafogadod!


Szóval: zárd le szépen múltat, felejtsd el a létezését. Jobbat érdemelsz. Tanulj ebből a hibából, hogy ne kövesd el még egyszer ugyanezt. Kezdj önismerettel foglalkozni, hogy megtudd, hogy mire is vágysz valójában és hogy megismerd magad.

Ha magadat ismered, tulajdonképpen a legtöbb embert is már ismered.

2017. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha máshogy nem megy, szerintem nem szégyen pszichológushoz fordulni ez esetben, rávilágítana, hogy miért vonzódsz ilyen férfihoz - azon kívül, hogy fizikailag vonz.

Hidd el, előbb utóbb megutálnád akár mennyire is sármos.

Az aljasságai lehúzzák a mérleg nyelvét a másik felén pedig nem lesz semmi csak egy levetett maszk, na azt szorongathatod..

2017. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen hulye, és más nem kerül ilyen helyzetbe. De megnyugtat a tudat, hogy ez nem így van.

Majd idővel talán elmúlik. Legalábbis én ebben reménykedek. Próbálok nem a szép részére gondolni, vagy ha eszembe jut, gyorsan emlékeztetem magam, hogy az csak a beetetés volt.

2017. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es: Pontosan ezeket próbálom én is erősíteni magamban. Az utolsó előtti "szakításunk" után visszakönyörögte magát, mondván, hogy rájött, mennyire hiányoztam neki és hogy csak mellettem érezte azt a nyugalmat, biztonságot, amit biztosítottam neki. Ideig-óráig a tenyerén hordott, igyekezett jóvá tenni a hibáit. Aztán egy nap hirtelen eltűnt, kiderült, másnál van. És hiába tudom, hogy életem legjobb döntése volt szakítani vele, folyton azon kattogok, hogy mit rontottam el és miért nem tudott belém szeretni.
2017. ápr. 4. 21:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen látod a problémát, a lényeg az, hogy nem szeretett beléd. Már ez is egy jó irányba tett lépés, hogy érted. Ezt kell erősítened magadban, hogy ő sosem szeretett.

Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy távol tartod magad tőle, és megpróbálod lekötni magadat valamivel. Ha az munka, akkor még az anyagi előnye is megvan, és nem lesz időd rá gondolni.

2017. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Röstellem, hogy nem ezzel kezdtem: nagyon együttérzek veled, tudom, hogy a szerelmi csalódás és vágyakozás a legnagyobb lelki fájdalom.

Nagy munka lesz megszabadulni tőle, és nem is fog gyorsan menni...

2017. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Gyenge vagy, könnyű kihasználni. Ez van. :) Ilyenek is kellenek a Földre... :)

itt nehéz tanácsot adni. Mintha egy 5 évesnek mondanád, hogy emeljen fel 100 kilót. Nem fog neki menni. Neked is még fejlődnöd kell.

2017. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

írd ki több A/4-es papírra, h. mekkora szemét alak, kulcsszavakban, h. miket tett veled, ezeket a papírokat ragaszd ki a lakásban, naponta szembesülj vele, ez segít talán.

én is így jártam egy pasival, és én sem nagyon tudok szabadulni tőle.

nálunk is hasonló volt a szitu: tudtam, h. nője van, de végig azt mondta, h. nem jó neki vele, és tervezi, h. kilép.

beleszerettem.

nem lépett ki.


értelmesnek tűnsz, magamat is annak tartom, ebbe kell belekapaszkodnunk, h. nem alázhatjuk meg magunkat, és amit szeretünk, az valójában egy ábrándkép, csak a fejünkben létezik.

a szerelmes ember agya olyan, mint a drogosoké, ugyanazok a biokémiai folyamatok játszódnak le, tehát semmi nem igazi, délibábokat pedig ne kergessünk, ennél többet érünk.

engem csak az vigasztal, h. tudom, h. nem boldog, szenved ő is, de gyáva volt kilépni.

de én még lehetek boldog! te is.

2017. ápr. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják beteges rajongásnak, de ez nem egy egészséges felnőtt ember ismérve. Esetedben a pasi a haszonélvező, ő mozgatja a bábukat te pedig csinálod amit elvár Tőled. Sajnos megbomlott az egyensúly a kapcsolatban, nem két egyenrangú fél között folyik a kommunikáció, sebezhető vagy, használnak Téged.

Mit lehet ez ellen tenni? Meg kell szakítani minden kapcsolatot az illetővel, ha magadtól nem megy kérjél segítséget egy baráttól.

Azért azt hozzáteszem, hogy a pasinak nagyon jó emberismerőnek kell lennie,és pontosan tudja mire van szükséged. Ha ezt nem kapod meg valaki mástól(tényleg olyan mint a drog), akkor elvonási tüneteid lesznek, és ha ezt nem kapod meg valaki mástól, akkor vissza fogsz hőkölni. Amíg nem találsz valaki mást akitől megkapod amire szükséged van ,addig nem fogod tudni elengedni, mert a sok rossz mellett valami jót is kaptál tőle, amire nagy szükséged van.

2017. ápr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!