Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egyedül maradtam a 3 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradtam a 3 hónapos fiammal. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal 3 éve voltunk együtt,elég viharos volt egy éve a kapcsolatunk akkor fogant a pici. Ő nem akarta a babát,szétköltöztünk majd pár hónap múlva rájött hogy mégis minket akar(én nem erőltettem,mondtam neki hogy ha nem akarja akkor nincs semmi felelőssége,megoldom egyedül,hagyjon minket).Visszamentünk,és januárban megszületett a fiúnk.Eddig minden rendben is volt,de teltek múltak a hetek és nem láttam rajta azt hogy kötődik a picihez. Mindent én csináltam,ha nagyon jó hangulatában volt akkor esetleg megerőltette magát. Minden alkalommal ha vita volt az első mondata az volt hogy ha nem tetszik akkor menjek el/hagyjam el. Most munkahelyet vált és azt mondja fáradt.De ha fáradt az ember akkor is van egy gyerek nem? Nekem annyi kellett volna hogy abban a 2-3 órában este legalább picit foglalkozuon vele,nem azért mert nekem teher hanem mert a pici babája. Az ő lakása volt hozzáteszem. Minden hibája ellenére bármi volt én szerettem és most is,30 éves és az anyjával még most is lóg a köldökzsinór. Velem semmit nem osztott meg szinte és senki masra nem hallgat csak anyucira.

Nem értem hogy ha nem akarta ezt akkor minek akarta hogy visszamenjünk? Én akkor mondtam neki hogy hagyjon akkor minket,ha neki úgy jobb. De nem,újra elhitette velem hogy minden rendben és kellünk neki de az első adandó alkalommal kidob. Mellesleg nem azért harcol hogy helyrehozzuk a dolgokat hanem már azon agyal hogy majd ha úgy alakul 2 hetente majd neki elég látni a gyereket.

Nagyon össze vagyok törve és úgy érzem nem tudok ebből felállni.



2017. márc. 19. 09:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%

Ezért nem kell az apa akarata ellenére gyereket vállalni. Így jártál.

6 hónaposan mehet a kicsi bölcsibe, te meg dolgozni. Gyermekelehelyezesi per, tartásdij, egyedülálló anyaság hosszabb-rövidebb ideig.

2017. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
56%
akk védekezett volna ő is..
2017. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon éretlen dolog valakivel dugni és közben nem akarni gyereket.

Nagyon éretlen dolog tőle minden más is, amit leírsz róla.

Teljesen felkészületlen ez a férfi a felnőttségre, a párkapcsolatra és a szülőségre is.

Ebben fogod megtalálni mindennek az okát is.


Az első válasz is nagyon éretlen, mert ha elvégezte az illető a 7. osztályt, akkor tudnia kell, hogy mitől lesz a gyerek, és hogy az ellen homlokráncolással nem lehet tenni.

2017. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Együtt érzek veled, de sajnos ha valaki nem szeret eléggé és nem szereti a gyerekét sem eléggé és nem akar titeket azzal nem tudsz mit csinálni. Nem tudod megváltoztatni nem tudod kikényszeríteni belőle. Ha ebbe ölöd az energiád egyre kevesebb jut az újrakezdésre. Az az első, hogy próbáld elfogadni, hogy ketten vagytok a babával és a kicsire koncentrálni.
2017. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
27%

Nálunk ugyan ez volt, itt én voktam a kicsi!

Bár nálunk apukám is szeretett volna, de kiskoromban (ugyan így 3 hónapos koromban) sajnos elváltak, anyukám kiborult, jó hogy egészséges baba lettem! Egy konkrét példa:

Amikor megszülettem, anya hazahozott, és apukám rám sem hederített :/!

Kiskorom elég zűrös volt apukámmal...!

Azóta, apukám is nagyon szeret, így 11 év alatt belátta! :D De anyukám nevelt fel végig, persze apukámhoz is mentem!

Ez az én kis történetem! :)

2017. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
30%
Soha nem fogom megérteni azokat a nőket, akik a párjuk akarata ellenére gyereket szülnek. Mondjátok már el, miért csesztek ki magatokkal, készakarva? Így jártál, edd meg amit főztél.
2017. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hogy gol laktok de mindenhol van ingyenes pszichológus. Próbálj érdeklődni a körzetiorvosnál. Segítség lehet ha ebben a nehéz időszakban valakivel meg tudod beszélni a gondjaid. Ha van egy pici időd a baba mellett próbálj valami testmozgást vévezni az sokat segít a hangulaton. Tudom közhely, de igaz. Fel fogsz ebből állni, hiszen ott van a kicsi aki téged szeret a világon a legjobban és te is őt. Ennél nincs fontosabb dolog. Felejtsd el a hülye apját és kérj töle tartásdíjat. Hajrá ☺
2017. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
35%
6: Például azért, mert akarnak gyereket és a terhességmegszakítás a meddőséggel fenyeget, ekkorát pedig nem akarnak kockáztatni.
2017. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
39%

3!


Tudom miből lesz a gyerek, nem tizenéves vagyok, hanem negyven és nem csak 7 osztályos végzettségem van. Képzeld, azt is tudom, hogy nincs 100% biztos védelem a terhesség ellen és azt is, hogy ha becsuszik, akkor ott az abortusz. Természetesen két ember döntése kellene hogy legyen, itt csak a nő döntött, így semmi elvarasa nem kellene hogy egyén a férfi fele, aki nem akart gyereket.

2017. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
46%

8!


Ja, ugy 50 évvel ezelőtt ez még igaz is volt. Ma kB 1 a millióból az esély ra

2017. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!