Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Járt már valaki igy szakitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki igy szakitás után?

Figyelt kérdés
A történet a következő, volt egy hosszú kapcsolatom, sok év. Anyagilag nem álltam túl fényesen, nem volt normális melóm, ezért nem is akartam addig gyereket ameddig nem jövök egyenesbe. A csaj lelépett mással, gyorsan evetette feleségül magát, stb. Azóta jól fizető munkám lett, több 100 ezer Ft havonta, miután ezt megtudta az ex, elkezdett írogatni, de engem már nem érdekel, akkor nem tartott ki mellettem, mert nem tudtam megfelelő színvonalú életet biztosítani neki, akkor menjen a fenébe, ti hogy gondolnátok a helyemben? 33F

2017. ápr. 7. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés vagy h megszabadultál tőle.

Inkább csak dörgöld az orra alá, de ne vedd vissza!

2017. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akár hiszed akár nem, én is pont így jártam nőként, sőt az éretlen fejű 27 éves srácnak éppen az anyja tárgyalta be a sokkal jobb munkahellyel és céges autóval (!) rendelkező, sokkal idősebb nőt.
2017. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem fogom visszafogadni soha! De mennyire a pénzt nézik a nők, hihetetlen
2017. ápr. 7. 14:19
 4/13 A kérdező kommentje:
Természetesen tisztelet a kivételnek
2017. ápr. 7. 14:20
 5/13 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy nincstelen nővel mégegyszer nem ismerkedek, nekem van házam, autóm, munkám, a leendő barátnőmnek is legyen egy önálló élete, álljon meg a saját lábán egyedül is
2017. ápr. 7. 14:23
 6/13 anonim ***** válasza:

Így jártam én is. A pasim állandóan azon rugózott, hogy mennyire elege van, hogy mindig mindenen spórolnia kell mellettem.

Aztán kibukott, hogy van valakije, hozzá is költözött egyből. Egy idősebb ügyvédnővel szűrte össze a levet.

Munkahelyet váltottam, sajnos meghalt a nagyim, és megörököltem a lakását, az enyém eladtam, és odaköltöztem. (Sokkal jobb helyen van, picivel nagyobb is.)

Aztán mikor a vén szatyor ráunt, elkezdett nekem írogatni, hogy rájött, hogy én vagyok élete szerelme, el akar venni, meg ilyenek. Kiröhögtem. De eszembe sincs szóba állni vele.

Most a pasi megint egy negyven körüli nőnél lakik, nem tudom, hol szedte össze.

2017. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Látom mem egyedüli eset az enyém. Szomorú hogy ennyire érdekemberek vannak
2017. ápr. 7. 14:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez valahol érthető, ha már a családalapításon gondolkoztatok, elég "céltudatos" Nő lehet.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, 25 voltam a lány 24 éves, mindketten friss diplomások. Én mérnök, ő közgazdász, nem tudtam jó állást találni eleinte, a páromnak viszont nagyon jó helyre sikerült elhelyezkednie, kb a dupláját kereste mint én, céges autót, korlátlan telefon,stb. Aztán a párom unszolására melóhelyet váltottam, nem jött be anyagilag, nem jöttem ki a főnökkel, felmondtam. Próbáltam önállóan érvényesülni,bedolgozni, nehezen ment, egyszer egy veszekedés folyamán előjött a farbával és közölte velem, hogy ő nem fog gyereket szülni egy olyan pasinak aki magát sem tudja fenntartani, magamra csuktam az ajtót és otthagytam az albérletben.

A következő 1 év nagyon szarul ment, majd megismerkedtem egy másik mérnök sráccal aki frissen végzett az egyetemen és vállalkozásba akart kezdeni. Nagyon jó ötletei voltak, nagyon hasonlóan gondolkodunk, a szüleimnél kikönyörögtem, hogy hitelt vehessek fel a lakásra és belekezdtünk. 5 év alatt elértük, hogy 8 alkalmazottunk van, házat vettem, nincsenek adósságaim, nem félek a holnap kihívásaitól.

Aztán egyszer csak véletlenül előkerült az exem is, közös barátunk súgott neki, így pontosan tudta, hogy éppen nem vagyok kapcsolatban, bepróbálkozott. Előadta élete történetét, hogy anno mennyire sikeres volt, majd mekkorát zuhant amikor nem sikerült teherbe esnie, majd a szakítás és most szedi össze magát, és hogy az ex pasija mennyire átejtette. Feldobta az ötletet, hogy mi lenne ha.....de nyomban közöltem vele, hogy csak beszélgetésről lehet szó, nagyon szívesen végig hallgatom, de semmi másra ne számítson.

2017. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gold digger, hagyd a francba. Engem is sok éves kapcsolatban hagytak el egy idősebb pali miatt, aki szintén jól keresett állítólag. Oda is költözött hozzá. Aztán volt még pár hónapja szó róla, mikor kidobta a pasit, hogy újrakezdjük. Semmi nem lett belőle, átbaxott. Megutáltam, soha többé nem akarnék semmit vele. Ha nem akarod, hogy átverjen, ne kezdj vele semmit!
2017. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy végül visszament ahhoz a pasihoz... :D
2017. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!