Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lesz a barátnőmmel szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a barátnőmmel szakítás után nélkülem, nem kellene aggódnom a jövőjéért?

Figyelt kérdés

Most szakítani akar a barátnőm (24), de annyira sajnálom őt, megszerettem nagyon. Introvertált típus, nagyon zárkózott, nehezen ismerkedik az emberekkel. De nagyon jó szíve van, olyan kis szeretetreméltó. Sajnos depressziós és fél szemére vak, de én ezt teljes mértékben elfogadtam. Nehezen kommunikál, szinte csak tőmondatokban, a véleményét nehezen fejti ki. Félénk, érzelmileg valami sérülés érhette, de én annyira a szívembe zártam őt!

Férfiként tudom, hogy mik az esélyei egy ilyen lánynak az ismerkedés terén, és rettenetesen aggódom érte, hogy mi lesz vele a továbbiakban. Én voltam számára az első párja és az első, akivel megvált a szüzességétől.

Más azt mondja, hogy hagyjam és ne törődjek vele, mert a lány nem érdemel meg engem és majd meg fogja bánni, hogy elhagyott. De én nem tudok és nem is akarok neki rosszat kívánni, hogy utánam sose lesz senkije, pedig szinte biztos.

Rendkívül örültem neki és számomra a legnagyobb boldogságot jelentette, hogy ebből a kezdetben erősen depressziós, félénk, szomorkás lányból mosolygós boldog embert tudtam csinálni! Mindig sokat ölelgettem, sok puszit adtam neki, lelkileg próbáltam erősíteni és önbizalmat adni neki. Szégyellem, az én gyengeségem, de könnybe lábad a szemem, ha a jövőjére gondolok, hogy ezt a jó lelkű, érzékeny, szeretetre méltó teremtést legfeljebb csak ki fogják használni az utánam következő férfiak. Pedig ő is megérdemli, hogy szeressék, valakiben megbízhasson és legyen egy szerető támasza egy életen át, családja, boldog élete.

Engem megbántott párszor, de nem baj, szeretem őt, úgy vagyok vele, a szeretet erősebb minden fájdalomnál! Szeretnék vigyázni rá az élete során, boldogságot és biztonságot nyújtani neki. Egy normális férfivel nem fog tudni megismerkedni, mert nem néz az ember szemébe (félénk), nem lehet vele összetettebb és mélyebb témákról beszélgetni, legfeljebb tőmondatokban, pedig próbáltam mindenféle módon, szépen, óvatosan megnyitni, s olyan nehezen, de kicsit sikerült.


Ezt persze így nem mondhatom meg neki, meg nekem is fáj, hogy szakítani akar, de a legjobban nem magamat sajnálom, hanem őt, hogy el fog veszni az életben, esetleg örökre egyedül marad! :(

Köszönöm szépen minden jó szándékú embernek, aki végigolvasta ezt!

25/F (24/L)



2017. márc. 31. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem olyan biztos az, hogy másnál is ilyen lesz...
2017. márc. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha egy kutyáról beszélnél, akit egy menhelyről szedtél össze.


Ezek a TE érzéseid. Szerinted mások ilyen szerencsétlennek látják, mert TE látod annak.

2017. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"utánam sose lesz senkije, pedig szinte biztos"

Nos, szerintem vegyél vissza egy kicsit az egódból, nem körülötted forog a világ!

Tartsd tiszteletben a döntését, ha menni akar. Senki sem kérte, hogy atyáskodj (uralkodj) felette!


"Egy normális férfivel nem fog tudni megismerkedni" Ezek szerint te sem vagy normális férfi.


Más: Amúgy szerintem ez a csaj Asperger-es.

2017. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aggódhatsz érte, de a helyzeten nem javít.

Ki fogják használni? Igen, biztos lesz aki kihasználja. Megérdemli? Nem érdemli meg, de vannak még nagyon sokan, akik hasonló érzékeny lelkületű emberek és kihasználják őket, csak róluk nem irnak kisregényt GYK-n.

Engedd el szépen, próbáljatok normálisan, barátként elválni, biztosítsd, hogy ha bármi baj van fordulhat hozzád, de mindenfajta aggodalmad és féltésed ellenére hagyd, hogy élje az életét.

2017. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén konkrétan bizarr és ambivalens amit írsz: annyi érzelemmel írtál a jövőjéről és róla, mint egy döglött kutyáról ( ahogy itt olvastam ezt a szófordulatot minap). Másfelől meg adod a törődőt meg az aggódót , de valahogy ezt mégis elcseszett és bizarr módon teszed... Nálad minden rendben van?


Egyébként meg veled is összejött anno, szóval miért gondolod, hogy soha többet nem lesz senkije? Neked is van valami defekted talán, amit elhallgattál? Még akkor is lehet párkapcsolat majd neki is.


Tartsd tiszteletben a döntését, mást nem is tehetsz.

2017. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

nem tudom, miért oltogatjátok a kérdezőt, szerintem tökre reálisan látja a párja esélyeit.

vagy jelentkezzen az a pasi, akinek álmai nője egy félig vak, rosszul kommunikáló, depressziós nő.


szerintem szép, h. ezt gondolod róla, látszik, h. tényleg szereted.


de engedd el, és keress magadnak mást.

2017. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szakítottatok végül?
2017. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szakítottunk
2017. máj. 24. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!